عوامل مؤثر بر روی رنگ و جوهر مرکب - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

این روزها یکی از دغدغه های مهم اپراتورها خرید جوهر و مرکب برای دستگاه چاپ بنر می باشد و با توجه به حساس بودن، نگهداری و مراقبت هد و کیفیت چاپ باید بتوانند بهترین نوع آن را خریداری کنند اما با وجود قیمت زیاد این عنصر باید مدیریتی در مصرف جوهر و صرف هزینه برای آن داشته باشند. هزینه ی ماشین های چاپ شامل موارد مختلفی می باشد که خرید جوهر و مرکب برای آن از مهم ترین هزینه ی مرکز چاپ می باشد. هزینه ی مستقیم یک چاپخانه تنها شامل تعمیر و نگهداری دستگاه پرینت بنر نمی شود بلکه رنگ دستگاه چاپ بنر از هزینه های بسیار مهمی است که یک چاپخانه برای آن صرف می کند.

دستگاه چاپ بنر

 

در صورتی که مدت زیادی از مصرف دستگاه بگذرد، آنگاه هزینه ی استهلاک دستگاه ، لوازم و قطعات و خرید هد به هزینه های دستگاه چاپ بنر اضافه می گردد که مهم ترین آن استهلاک می باشد و ارتباط بسیار مستقیمی به جوهر مصرفی دستگاه نیز دارد.

امروزه در بازار، انواع مختلفی از برندهای جوهر دستگاه های چاپ بنر را برای فروش مشاهده می کنید که هرکدام دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دستگاه چاپ بنر

 عوامل بسیار زیادی بر روی قیمت دستگاه چاپ بنر تاثیر گذار می باشد که به صورت ذیل می باشد:

• کیفیت مرکب
• شرکت تولید کننده مرکب
• پیگمنت چینی یا اروپایی مورد استفاده برای مرکب
• زرین استفاده شده در داخل مرکب
• سطح فروشنده ی وارد کننده ی جوهر به صورت خرد یا کلان
• هزینه ی حمل و نقل و گمرکی
• سابقه فروشنده

تمام مواردی که در بالا ذکر شد بسیار تاثیرگذار در قیمت رنگ و جوهر دستگاه چاپ بنر می باشند و بسیار حائز اهمیت می باشند.

تفاوت شرکت های فروش دستگاه چاپ و فروش رنگ دستگاه

 شرکتی که تنها کار فروش جوهر دستگاه پرینت بنر را انجام می دهد، بسیار متفاوت از شرکتی می باشد که هم کار فروش دستگاه های چاپ بنر را نیز انجام می دهد و هم کار فروش جوهر و متریال دستگاه بنر را انجام می دهد. شرکتی که تنها کار فروش متریال را انجام می دهد از تخصص بالایی در زمینه ی دستگاه بنر برخودار نیستند و قیمت های پیشنهادی آنان برای مرکب و خرید جوهر بسیار پایین می باشد و در صورتی که مشکلی برای دستگاه به وجود آید تیم فنی نخواهد بود تا مشکلات عمومی و فنی را حل نماید.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان