نگهداری و مراقبت از هد دستگاه چاپ - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موارد بسیاری در زمینه ی نگهداری و مراقبت از هد دستگاه پرینت وجود دارد که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم. یکی از این مواردی که اپراتور دستگاه چاپ باید به آن بسیار توجه داشته باشد، کپ کردن صحیح هد می باشد. کپ کردن در واقع اقدام نهایی می باشد یک اپراتور در خصوص نگهداری از هد ماشین چاپ باید انجام دهد. یکی از مواردی که باعث می شود کپ کردن دستگاه به خوبی انجام نگیرد، عجله نمودن اپراتور دستگاه می باشد. انواع دیگری از دستگاه های پرینت و چاپ در بازار وجود دارد که عملیات کپ کردن را به طور اتوماتیک انجام می دهند که دستگاه بنر اکوسالونت یکی از این موارد می باشد. در صورتی که دستگاه چاپ بنر این کار را به صورت خودکار انجام دهد آنگاه کار اپراتور راحت تر و ساده تر خواهد بود.

این روزها پیشرفت بسیاری در زمینه های مختلف در تکنولوژی به وجود آمده است که یکی از آن ها اتوماتیک شدن دستگاه های بنر نسل جدید می باشد با ظهور همچنین قابلیتی،  مشکلاتی در خصوص کپ دستگاه به حداقل رسید.

مورد دیگری که در مراقبت و نگهداری از هد دستگاه پرینت بنر باید مورد توجه قرار بگیرد، پرچ کردن دستگاه می باشد که باید به طور مرتب و سر وقت انجام گیرد. عده ای از اپراتورها این تصور را دارند که پرچ کردن دستگاه کاری بسیار ساده می باشد. اما در واقع باید بسیار به این موضوع توجه شود که آسیبی به هد دستگاه وارد نگردد. هد دستگاه چاپ بنر از حیاتی ترین و مهم ترین قطعات می باشد به همین دلیل باید مراقبت های لازم را در این خصوص انجام دهید. در صورتی که رسیدگی بهتری انجام شود آنگاه هد دستگاه کارایی بهتری خواهد داشت.

اپراتور به مورد بسیار مهم دیگری که باید توجه کند این می باشد که باید دستگاه را به طور مرتب تمیز و سالم نگه دارد. در صورتی که رنگ ها و جوهرهایی که برای دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد روی بدنه ریخته شود و همان جوری باقی بماند آنگاه باعث می شود دستگاه چاپ بنر به یک دستگاه بسیار بد ریخت بدل گردد که انگار مدت ها می باشد که از آن استفاده کرده اید. این امر مشکلاتی بسیاری را برای آینده ی دستگاه چاپ ایجاد می کند و باعث می شود اپراتور نتواند به راحتی آن را بفروشد و تاثیرات بسیار منفی روی خریدار خواهد گذاشت. یک اپراتور باید به این موضوع دقت داشته باشد که ماشین پرینت بنر را روزانه تمیز کند تا رنگ مرکب و جوهر سالونتی روی آن باقی نماند.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان