کابرد دستگاه چاپ دیجیتال - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

قبل از اینکه بخواهیم در رابطه با کاربرد دستگاه دیجیتال صحبت کنیم، کمی راجع به خود آن و قطعات اصلی‌اش توضیح میدهیم تا بهتر بتوانیم از کاربرد و مصرف ماشین‌های چاپ دیجیتال بدانیم. منظور از ماشین چاپ دیجیتال استفاده از چند قطعه اصلی است که باعث میشود یک دستگاه به سیستم لیزر یا دیجیتال تبدیل شود.

لیزر ماشین دیجیتال

قطعاتی که این امر مهم را بر عهده دارند مهمترین آن قطعه‌ای به نام لیزر است که در دستگاه‌های آنالوگ وجود ندارند. لیزر میتواند با یک بار اسکن تعداد بیشماری چاپ تحویل شما بدهد، بدون آنکه هر مرتبه برگ اصلی را اسکن کند. سیستم کارش به اینصورت است که با یک بار اسکن آن را در خود ذخیره میکند و چاپ را به تعداد دلخواه انجام میدهد .

رنگ و جور دستگاه دیجیتال

دومین مورد مواد مصرفی یا رنگ و جوهر است که در دستگاه پرینت جوهر افشان بصورت مایع است و در ماشین کپی دیجیتال بصورت پودر میباشد که همین موضوع باعث مقرون بودن می‌باشد. زیرا در دستگاه جوهر افشان به دلیل سیستم مایع بودن جوهر مقدار مصرف بسیار بالایی ایجاد میکند و برای استفاده در دفاتر فنی اصلا به صرفه نیست. اما در دستگاه‌های لیزری علت وجود پودر ب جای رنگ میتوان تعداد بسیار بالایی چاپ رنگی گرفت و قابل استفاده در دفاتر فنی، دانشگاه‌ها و مراکزی که تعداد چاپ بالایی دارند میباشد.

در بازار تعدادی برند وجود دارند که دارای دستگاه دیجیتال هستند که ما چند نمونه از آنها رو نام میبریم:

کونیکا مینولتا 

توشیبا 

کانن

دستگاه چند کاره آفیشیو ( ریکو )

پرینتر جوهر افشان اپسون

 

دستگاه چاپ دیجیتال کونیکا مینولتا

چند نمونه از دستگاه‌های رایج در ایران را برایتان نام بردیم و توضیحاتی مختصر در ارتباط با مهمترین های آنها عرض میکنیم. بهترین و بیشترین دستگاه چاپ دیجیتال در ایران رابرند کونیکا مینولتا به خودش اختصاص داده است. زیرا دستگاه بسیار از لحاظ قیمت مناسب و از لحاظ تعمیرات و قطعات موجود در بازار جهت خدمات پس از فروش سهل الوصول میباشد و کمترین زحمت برای فروشنده و خریدار را برای دارد.

اما این نکته را نباید فراموش کرد که در چندین سال اخیر، کونیکا مینولتا بالاترین فروش را در ایران داشته و حدود 80 درصد متقاضی دستگاه رنگی را برآورده کرده است. در کشور ما که تمامی ماشین‌های چاپ بصورت استوک (دست دوم) و وارداتی می‌باشد، تامین و خدمات پس از فروش دستگاه و ماشین آلات چاپ بسیار مهم میشود. زیرا دستگاه‌هایی موجود هستند که مانند برند توشیبا که بسیار عالی میباشد، اما زمانی که دارای نقص و خرابی شود، فاقد خدمات پس از فروش و پشتیبانی خوب می‌باشد. در این هنگام مشتری شخص خریدار این برند معروف و معتبر متحمل ضرر و خسارت می‌شود.

برند کونیکا مینولتا مانند توشیبا خدمات بسیار خوبی دارد و همچنین کارایی بسیار بالایی برخوردار است. بطوری که امروز کمتر افراد و شرکت‌هایی وجود دارند که محصولات این برند معتبر را مورد استفاده قرار ندهند. این دستگاه دارای مدل‌های مختلفی است و قیمت آن از 2 میلیون تومان شروع تا 18 میلیون هم بفروش میرسد. کوینکا مینولتا ها دارای پرینت و اسکن و چاپ در اندازه های a6 تا a3 پلاس میباشند مدل هایی در این دستگاه وجود دارد که میتواند از سایز A3 بزرگتر چاپ بزنند که این که امکان ویژه در صنعت دستپاه کپی بود که در کونیکا مینولتا 452 به بالا وجود دارد .

دستگاه چاپ دیجیتال کانن

دستگاه کپی دیجیتال کانن هم برندی بینظیر در صنعت چاپ رنگی و قدیمی ترین و معروف ترین برند در می‌باشد که از سال‌های اخیر به وسیله این برند با صنعت عکس و چاپ آشنا شدیم و در کل دنیا بیشتری فروش و بهترین کیفیت را به خودش اختصاص داده است. ولی در ایران قیمت خود دستگاه بسیار بالا می‌باشد و اغلب تعداد کمی توانایی خرید چنین دستگاهی را دارند برای همین خیلی مناسب دفتر فنی‌ها نیست.

در آخر توصیه ما به شما در زمینه خرید دستگاه دیجیتال حتما برند کونیکا مینولتا میباشد.

دستگاه چاپ دیجیتال
دستگاه چاپ دیجیتال

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان