کارکرد دستگاه چاپ اکو سالونت - 5.0 out of 5 based on 3 reviews

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 امروز میخواهیم درباره دستگاه چاپ اکوسالونت و تفاوت آن با دستگاه بنر سالونت صحبت کنیم.

برای روشن شدن موضوع اول باید کمی راجع به سالونت توضیح بدیم تا بتوانیم بهتر متوجه تفاوت این دو دستگاه چاپ شویم.

سالونت

سالونت مایع مخصوص برای استفاده از دستگاه چاپ است که به آن حلال هم میگویند . همچنین بوی ناشی از چاپ بنر هم به علت وجود همین مایع است. مایع سالونت به این دلیل استفاده می‌شود که از خشک شدن هدها و رنگ در شیلنگ دستگاه جلوگیری کند و باعث باز کردن نازل‌های هد می‌شود. در واقع برای نگهداری و مراقبت از هد دستگاه چاپ بنر و براش الزامی است.

تفاوت دستگاه اکوسالونت و سالونت

تفاوت اصلی بین اکو سالونت و دستگاه چاپ بنر سالونت در وجود مایع سالونت می‌باشد در دستگاه اکو سالونت این مایع وجود نداردو همین امر باعث شده مراحل چاپ بدون ایجاد بو انجام شود.

 

با فهمیدن کارایی سالونت میتوانیم به این موضوع پی ببریم که اهمیت این مایع در دستگاه سالونت بسیار بالاست و میتواند باعث سلامت و درست نگهداری هد ها و قطعات مصرفی در دستگاه چاپ بنر ما بشود اما صحبت امروز ما در ارتباط با دستگاه اکو سالونت و کارایی آن هست که همانطور که گفتیم در دستگاه اکو ، سالونت وجود ندارد و دستگاه به سالونت نیازی ندارد.

یکی دیگه از تفاوت های دستگاه اکو با دستگاه بنر سالونت در هد مصرفی آن است که در دستگاه اکو ما شاهد یکی یا دو تا هد هستیم که برخلاف دستگاه سالونت تمام رنگها به یک هد وصل میشود در صورتی که در دستگاه سالونت هر رنگ مخصوص یک هد است به همین دلیل قیمت هد اکو بسیار بالاتر از قیمت هد بنر سالونت هستش.

در دستگاههای سالونت ما تنوع هد بیشتری نسبت به هد اکو دارد به عنوان مثال در دستگاه بنر ما هد هایی داریم به نامهای کونیکا ، زار ، اسپکترا ، سیکو و ... ولی در دستگاه اکو با هد های اپسون و ریکو کار خواهیم کرد که دارای مشخصاتی هستند برای نمونه ما هد اپسون داریم به نام کاربردی اپسون dx5 و dx7 که عدد اخر آن نشانه سرعت و مشخصات فنی آن است .

در دستگاه اکو ما دارای رنگ های مخصوص با شلنگ های مخصوص هستیم که بخاطر بدون بو بودن دستگاه قیمت رنگ مصرفی ان بسیار بالاتر از دستگاه بنر است البته ناگفته نماند که چاپی که از دستگاه اکو میبینیم قابل مقایسه با دستگاه سالونت نیست ، دستگاه چاپ اکو سالونت را میشود بیشتر با دستگاه ایندور ( پلات ) مقایسه کرد . بله همانطور که گفتیم قیمت رنگ در دستگاه اکو تقریبا 3 برابر رنگ در سالونت است برای همین مشتریای چاپ اکو مخصوص هستند و نمیتواند کارایی دستگاه اکو را با دستگاه سالونت یکی دانست البته متاسفانه بسیاری از افراد با اینکه چندین سال در صنعت چاپ هستند ولی کارایی مناسب و کارکردن درست با دستگاهها را نمیدانند و ما شاهد این هستیم که فردی که چند سال چاپچی هستش با دستگاه چاپ اکو سالونت بنر تسلیت چاپ میکنه و اینکار در صنف ما یعنی فاجعه ، یعنی دور ریختن پول زیرا هزینه تمام شده در دستگاه بنر نهایتا 12 . 13 هزار تومن است که همین مبلغ در دستگاه اکو تقریبا 3 برابر است وفردی که چاپ تسلیت با دستگاه اکو میزنه باید حد اقل متری 60 هزار تومن از مشتری مبلغ دریافت کند که این امریست غیر ممکن. 

کاربرد چاپ اکو برای کاغذ دیواری ، پرده ، وینیل ، مش ، استیکر و چاپ های باکیفیت بسیار بالا هستش و نکته اخر در ارتباط با تفاوت دستگاه اکو با بنر سالونت در اندازه های دستگاه هم هست که در دستگاه اکو ما بیشتر شاهد عرض های پایین تر مثل 1.80 و 2 و 2.20 هستیم.

 

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان