چاه ارت برای راه اندازی دستگاه چاپ بنر - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 نکاتی وجود دارد که باید حتما قبل از نصب دستگاه به آن توجه کرد امروز میخواهیم به این نکات بسیار مهم بپردازیم . اولین اقدامی که ما قبل از نصب دستگاه باید بکنیم تهیه چاه ارت در مغازه و یا محل قرار گیری دستگاه میباشد.

حالا چرا چاه ارت ؟ زیرا دستگاه چاپ بنر باید برق را از طریقی به خارج از دستگاه هدایت کند و این کار باید توسط سیمی از دستگاه به چاپ ارت وصل شود تا برق دستگاه به داخل دستگاه برنگردد و متاسفانه ما شاهد خسارات بسیار زیادی در رعایت نکردن همین موضوع بوده ایم . شرکت ما بعد از تجربه های بسیار این سیاست را به کار گرفته که تا چاه ارت تعبیه نشده باشد دستگاهی را نصب نخواهیم کرد زیرا اگر چاه ارت آماده نباشد و سیم ارت به آن متصل نشده باشد ممکن است برق دستگاه برگردد داخل دستگاه که باعث سوختن برد و هد میشود و دستگاهی که هد و برد سوخته داشته باشد با آهن ضایعاتی هیچ فرقی نمی کند . تهیه چاه ارت بسیار راحت است و احتیاج به تخصص خاصی ندارد کافیست شما زمین را حداقل یک متر و نیم بکنید و داخل آن را با خاک زغال نم دار پر کنید و یک سیم مسی را به دستگاه بنر خود و یک طرف آن را داخل چاه بگذارید که روی سیم هم بوسیله روکش مسی پوشیده شده باشه ، به همین راحتی میتوان چاه ارت را تهیه کرد البته نکته ای هم وجود داره که بسیاری از مشتریان ما نمیتوانند داخل مغازه این کار را انجام بدهند و معذورت از کندن و بنایی دارند مدل دیگه از چاه ارت مخصوصا برای دستگاههای سبک اتصال سیم به لوله آب فلزی که داخل آن آب جریان دارد یا اتصال سیم به اسکلت ساختمان . با انجام یکی از این راهها میتواند دستگاه و قطعات دستگاه خود را تا اخر بیمه کنید . 

البته نکته بعدی قرار دادن محافظ برق یا ( استابلایذر ) یا حتی در دستگاههای صنعتی تر و حرفه ای تر قرار دادن یو پی اس نیز الزامیست زیرا این وسیله هم دقیقا معادل چاه ارت حائز اهمیت است و بودنش قبل از نصب الزامیست زیرا میتواند براحتی جلوی نواسانات برق را گرفته و از بوجود امدن سوختن هد و بود جلوگیری کند .

یک از سوالاتی که از ما زیاد پرسیده می شود اینست که آیا دستگاه های سبک با هد های ضعیف و بدنه ای سبک احتیاج به چاه ارت و استابلایذر دارد ؟ جواب این است که تمامی دستگاههای چاپ بنر ممکن است دچار نواسات برق و رفت و برگشت برق بشوند که همین اتفاق میتواند آسیب بزند و باعث سوختن قطعات الکترونیک شود . 

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان