دستگاه چاپ بنر لارج فرمت و فلت - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همچنین با آمدن جوهر و مدیاهای جدید، راه برای افراد خلاق و فعال در این حوزه تبلیغات بسیار هموارتر شده است.

دستگاه چاپ بنر

افرادی که کارهای تبلیغاتی خود را با دستگاه بنر به چاپ می‌رسانند، انتظار دارند که بر روی انواع متریال‌ها مانند بدنه ماشین، روی ساختمان‌ها و همچنین روی شیشه‌ها قابلیت نصب داشته باشد و محصول آن‎ها را به خوبی به دیگران معرفی کند و دارای کیفیت رنگ و ترکیب رنگ مناسبی باشد که این مورد به فشار، دما و رطوبت هوا بستگی دارد.

نرم افزاری به اسم ریپ یکی از عوامل بسیار مهم مدیریت رنگ در دستگاه چاپ بنر لارج فرمت و فلت بد است.

اقدامات لازم جهت داشتن کیفیت مطلوب در چاپ نهایی

1-نرم افزار RIP: عکس‎ها و تصاویری که مورد استفاده قرار می‌گیرند باید به زبان ماشین و قابل درک دستگاه تبدیل شوند و در واقع می‌توان گفت که عملیات کامپایلر، تاثیر زیادی بر روی کیفیت نهایی چاپ دارد.  با استفاده از این نرم افزار می‌توان میزان وضوح و همچنین میزان جوهر مورد مصرف را تخمین زد.

2- مدیا: روز به روز مدیاهای جدیدتری روانه بازار می‎شوند که دارای ویژگی‎های مختلفی اعم از تفاوت در ساختار و سطح نسبت به یک دیگر هستند. به دلیل همین امر می‌باشد که چاپ روی انواع متریال‌ها مانند شیشه، بیلبورد و یا غیره با یکدیگر متفاوت می‎باشند. باید انواع مدیاها را شناخت و با توجه خصوصیت هر کدام به درستی از آن‎ها استفاده نمود.

3-جوهر: بر اساس نوع چاپ، باید از جوهر مناسب آن استفاده شود زیرا در نتیجۀ نهایی چاپ بسیار تاثیر گذار است. جوهرهای پرکاربرد مخصوص دستگاه‎های چاپ مانند جوهر یووی، اکوسالونت، سالونت و dye وجود دارند که می‌توانید از آن‎ها استفاده کنید.

بنابراین برای آن که چاپ شما از کیفیت خوبی برخوردار شود، رعایت تمام موارد ذکر شده بسیار حائز اهمیت است.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان