امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 چون در ایران تفاوت قیمت بسیار بالایی بین دستگاه آکبند و دست دوم وجود دارد و از طرف دیگر این تفاوت در انجام کار و کارایی دستگاه مشاهده نمی شود بنابراین دستگاه دست دوم متقاضی بسیار بالایی دارد و لازمه فروش دستگاه چاپ بنر دست دوم و کارکرده اطمینان از خدمات پس از فروش آن است که متاسفانه در ایران کلا در هر صنفی خدمات موضوع خیلی پررنگی نیست و اغلب بعد از خرید هر وسیله و جنسی به مشکل خدمات ضعیف آن محصول برمیخوریم ، حال این موضوع در ارتباط با دستگاه چاپ بنر بسیار پررنگ تر و محسوس تر است که ما دلایل آن را کامل برای شما ذکر میکنیم . 

نکته اول : تمامی دستگاههای بنر امروزه از کشور دوست و دشمن چین وارد میشود که متاسفانه نه مرغوبیت سابق را دارد نه کیفیت قبل را و از همه مهمتر در کشور چین هر شخصی بدون جواز مربوطه و بدون داشتن نمایندگی خاصی میتواند مراجعه کن به کمپانی های دستگاه بنر و یک دستگاه، بله فقط یک دستگاه چاپ بنر سفارش دهد و با اسم مورد نظر خود وارد ایران کند بدون اینکه این دستگاه دارای خدماتی باشد و بتواند قطعات را در سالهای آینده تامین کند و متاسفانه این چنین افراد بسیار زیاد هستند و از همه بدتر بسیاری از مردم هم از این افراد بخاطر مقدار اندکی قیمت پایین تر از این دستگاهها خرید میکنند و بعد از گذشت چند ماه به مشکل تعمیر و تامین قطعات دستگاه برمیخورند و نهایتا دو سه ماه بعد دستگاه را چند ده میلیونی را به قیمت ضایعات آن میفروشند .پس نکته اول دستگاههایی دارای خدمات و تعمیرات دستگاه بنر میباشند که توسط شرکتی با داشتن نمایندگی انحصاری وارد میشود و دارای 10 سال خدمات پس از فروش و 10 سال تامین قطعات را برعهده دارد . 

نکته دوم : متاسفانه امروزه بسیاری از افرادی که چندی قبل چاپچی و اپراتور دستگاه چاپ بنر بودند خود را تعمیرکار معرفی میکنند و کلاهبرداری های بسیاری انجام میدهند و این افراد هم به دستگاه آسیب میزنند و هم پول های کلانی به بهانه خرید جنس و دستگاه از مشتری دریافت میکنند و دیگر نمیتوانید آن فرد را پیدا کنید که تعداد این افراد کم هم نیست و با کمی تحقیق میتوانید به راحتی این افراد را بشناسید . برای ما جالب است که چگونه بعضی از مردم بدون اینکه از این افراد ادرس یا مشخصات دقیقی داشته باشند به آنها اعتماد میکنند و کل پول خود و یا حتی دستگاه خود را به این افراد میسپارند . پس اصلا گول چنین افرادی که تعدادشان روز به روز زیاد تر میشود را نخوریم . در خیلی مواقع بی احتیاطی ما طرف مقابل را کلاهبردار میکنه .

 نکته سوم : برای خرید دستگاه چاپ بنر حتما به شرکت های معتبر مراجعه کنید زیرا هر شرکتی دارای تکنسین های متخصصی هست که آموزش لازم را دیده اند و میتوانند از عهده تعمیرات دستگاه چاپ بنر برآیند و همچنین میتواند در تامین قطعات و آموزش اپراتوری و تعمیرات جزئی به شما کمک کنند و از همه مهمتر اگر به مشکلی برخورد کنید میتوانید با فاکتور و قراردادی که با آن شرکت بسته اید به شرکت مراجعه کنید تا مشکلتان راحل نماید .

نکته چهارم : مورد جدیدی در تعمیرات دستگاه بنر بوجود آمده که به آن تبدیل دستگاه بنر قدیمی به دستگاه جدید است ، یعنی سیستم برد و هد و مابقی قطعات را با هد و برد جدید تعویض میکنند ولی موضوع به همین راحتی نیست زیرا در تبدیل دستگاه باید برد ها با موتور دستگاه همخوانی داشته باشد و مسائل دیگه ای که بسیار تخصصی است ، تعداد افرادی که تبدیل دستگاه را بصورت اصولی و درست انجام میدهند نهایتا 3 نفر هستند که تکنسین های شناخته شده ای با تجربه بالا در این خصوص هستند که باز هم برای انجام تبدیلی مطمئن از شرکت ها بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند زیرا تمامی شرکتها با همین 3 نفر کار میکنند و این سه نفر هم تعهدات بالایی به این شرکتها دارند .

نکته پنجم :  در تعمیر و نگهداری دستگاه چاپ اپراتور و آموزش هایی که باید دیده باشد بسیار موثر است چون یک اپراتور کاربلد میتواند از یک دستگاه بنر با هد زار 128 چاپی را بگیرد که یک اپراتور ناشی از دستگاه بنر کونیکا نمیتواند انجام دهد برای همین ما نمیتوانیم تمام مشکلات دستگاه را از فروشنده و یا تکنسین مربوط بدانیم زیرا برای نگهداری دستگاه اپراتور بطور منظو هر روزه باید یک سری کارها را انجام دهد که اغلب بخاطر سهل انگاری کوتاهی میکنند و هد ها ضعیف و دستگاه از کیفیت اولیه فاصله میگیرد .

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان