دستگاه چاپ بنر کونیکا دو طرفه - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در واقع با توجه به برند بودن این نوع از دستگاه چاپ بنر می توان مدل های مختلفی از آن را در بازار یافت کرد که دارای قابلیت های مختلفی نیز می باشند. در این مطلب قصد داریم درباره ی نوعی از دستگاه چاپ بنر کونیکا مواردی را بیان کنیم که مدل آن 512 می باشد و قابلیت های مختلفی نیز دارد.

همان طور که ذکر کردیم یکی از حیاتی ترین قطعات دستگاه چاپ بنر هد آن می باشد که تمامی عملیات چاپ به آن نیز بستگی دارد بنابراین در صورتی که قصد دارید هدی را برای دستگاه چاپ بنر خود انتخاب نمائید بایستی کاملا آن هد با دستگاه بنر شما نیز سازگاری باشد.

عرض هر مدل از دستگاه چاپ بنر با دیگری متفاوت می باشد بنابراین در صورتی که شما قصد دارید بنرهایی را با عرض مورد نظرتان به چاپ برسانید بایستی دستگاه چاپ بنر با همان عرض نیز تهیه نمائید.

در صورتی که دستگاه بنر شما دارای عرض بسیار بزرگی باشد آنگاه می توانید بنرهای بسیار بزرگی را به وسیله ی آن به چاپ برسانید اما در صورتی که بنر دارای عرض کمتری باشد آنگاه می توان به وسیله ی آن بنرهایی با عرض بزرگ تر را به چاپ رساند.

بعضی از این مدل های دستگاه چاپ بنر دارای تعداد هدهای مختلفی می باشند. به طور مثال امکان دارد دستگاه چاپ بنر کونیکایی دارای 4 هد و دستگاه بنر دیگری دارای  8 هد نیز باشند که در این صورت امکان دارد میزان سرعت آن ها با یکدیگر متفاوت باشد.

یکی از مواردی که موجب می شود سرعت حرکت مدیا افزایش یابد و همچنین بنری که در حین چاپ است چروک نگردد وجود پینج رولرهای بزرگ نیز می باشند که دستگاه بنر کونیکا دارای چنین امکاناتی نیز می باشند.

دستگاه چاپ بنر کونیکا دو طرفه نیز دارای رول جمع کن برای بنرهای دو طرفه می باشند که یکی از قابلیت های مهم این نوع بنر محسوب می گردد.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا با توجه به عملکرد و قابلیت های ویژه ای که دارد کاملا مناسب و به صرفه می باشد.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان