معرفی دستگاه چاپ بنر زار مدل 128 - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همان طور که قبلا ذکر کردیم مدل های مختلفی از دستگاه چاپ بنر زار در بازار وجود دارد که هرکدام دارای کاربردهای مختلفی می باشند و با توجه به همین کارایی مدیر چاپخانه یا آن سازمان در نظر خواهد گرفت که کدام مدل را برای خود تهیه نماید.

هدی که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر استفاده مدل xaar 128 می باشد. همچنین رزولوشن این دستگاه بنر حدود 720  dpi می باشد که می تواند بنر را با کیفیت بالایی چاپ نماید.

همچین این دستگاه چاپ بنر دارای یک پمپ بزرگی می باشد که برای تخلیه و یا جوهر رسانی به هد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای یک سنسور بسیار مخصوصی می باشد که می توان اندازه ی مدیا را با آن اندازه گیری کرد. در صورتی که تعداد هد شما 4 تایی یا 8 تایی باشد با این حال می توانید با توجه به سیستم این مدل از دستگاه چاپ بنر نیز تعداد هدها را خود تعیین کنید و عملیات چاپ را با همان تعداد هد مورد نظر خود انجام دهید.

همچنین یکی دیگر از قابلیت بسیار جالب این دستگاه چاپ بنر آن است که می توانید تعداد رنگ مورد استفاده ی خود را برای چاپ خودتان تعیین نمائید.

سرعت چاپ دستگاه چاپ بنر زار بسیار برای چاپ مناسب می باشد و کسانی که از این مدل دستگاه بنر استفاده کرده اند از سرعت آن نیز راضی بوده اند. همچنین یکی از نکات بسیار مهمی که در این خصوص بایستی توجه داشته باشید آن است که سرعت دستگاه بنر با توجه به تعداد هدها نیز تغییر خواهد کرد و همچنین نوع مرکبی که برای آن استفاده می شود سالونت می باشد.

همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر زار 128 برای کسانی که می خواهند برای چاپخانه ی خود دستگاه بنری را خریداری نمایند کاملا مناسب می باشد.

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان