مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر konika 1024 - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بنابراین با توجه به معتبر بودن این برند می توان گفت این دستگاه بنر از هر لحاظ قابل اطمینان می باشد و شما می توانید برای چاپ بنرهای مختلفی نیز از آن استفاده نمائید.

در مطالب قبلی به طور مفصل ویژگی های دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 1024 را ذکر کردیم و دانستید این مدل از دستگاه بنر دارای قابلیت ها و ویژگی های مختلفی نیز می باشد که می تواند خدمات مختلفی را ارائه دهد اما در این مطلب قصد داریم درباره ی مشخصات فنی این دستگاه بیشتر برای شما ذکر کنیم تا آشنایی بهتری با آن پیدا کنید و همچنین بتوانید در هنگام خرید این مدل از دستگاه چاپ بنر بهترین تصمیم را اتخاذ نمائید. بنابراین در ادامه ی مطلب نیز با ما همراه باشید.

مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024

این دستگاه چاپ بنر دارای سرعت بسیار مناسبی می باشد که می تواند براساس فرم تعداد هدها نیز متغیر باشد بنابراین به بیانی دیگر می توان گفت در صورتی که هرچه تعداد هدها بیشتر باشد آنگاه سرعت دستگاه بنر نیز بیشتر خواهد بود.

مورد 2- مرکب این دستگاه چاپ بنر می باشد که شامل چندین پارامتر است و بر اساس همین پارامترها می توان ویژگی و قابلیت های آن را نیز تعیین نمود که این پارامترها شامل: رنگ، نوع مرکب و سیستم مرکب رسانی و غلظت مرکب نیز می باشد.

به طور مثال قالب رنگی که برای دستگاه چاپ بنر konika 1024 مورد استفاده قرار می گیرد، C, M, Y, k نیز می باشد. همچنین جوهر سالونت (solvent) یکی از پراستفاده ترین نوع جوهرهایی می باشد که در بیشتر دستگاه های بنر به خصوص این دستگاه نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا بسیار مناسب می باشد و خرید آن نیز با توجه به قابلیتی که دارد کاملا به صرفه می باشد.

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان