دستگاه چاپ بنر فلکس - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر فلکس مدل دیگری از دستگاه های بنر می باشد که امروزه کارایی بسیار خوبی دارد و دارای ویژگی های بسیار پیشرفته ای می باشد که در این مطلب به آن نیز می پردازیم.

این مدل از دستگاه چاپ بنر به صورت outdoor می باشد که دارای هد 512 نیز می باشد. همچنین مانند دیگر دستگاه های بنر دارای عرض 3 متر نیز می باشد که می توانید با آن بنرهای بزرگ و فلکسی را به چاپ برسانید.

سالونت نوعی از جوهر دستگاه چاپ بنر می باشد که کاربرد بسیار خوبی برای دستگاه های بنر دارد و همچنین کاملا سازگار با دستگاه چاپ بنر فلکس نیز می باشد. همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای دو مدل 8 تایی و 4 تایی نیز می باشد که هرکدام نیز دارای سرعت های مختلفی نیز می باشد. با این وجود نیز می توان گفت سرعت هد 8 تایی نیز بسیار بیشتر از هد 4 تایی می باشد.

دستگاه بنر فلکس را می توان یکی از اقتصادی ترین نوع ماشین و دستگاه های چاپی دانست که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر فلکس

همان طور که قبلا ذکر کردیم در صورتی که هدها به صورت 4 تایی یا 8 تایی نیز باشند در سرعت دستگاه چاپ بنر نیز تاثیرگذار خواهد بود. اما این موضوع روشن است که با تغییر فرم هدها نیز سرعت دستگاه چاپ بنر هم تغییر خواهد کرد.

C,M,Y,K ترکیب رنگ اصلی برای دستگاه چاپ بنر می باشد که امروزه برای بسیاری از ماشین های چاپ مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیاهایی که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر استفاده می شود شامل فلکس، بنر، مش و استیکر نیز می باشد. همچنین نوع هدی که برای این دستگاه چاپ بنر استفاده می شود کونیکا می باشد و نرم افزار مورد استفاده برای آن Main top می باشد.

قیمت دستگاه چاپ بنر فلکس در بازار ماشین های چاپ نیز کاملا به صرفه می باشد.

 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان