اصطلاحات چاپی برای چاپ با دستگاه چاپ بنر - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه اکثر طراحان بر روی انواع مدیاهای مختلف برای طراحی به خصوص چاپ دیجیتال فعالیت های مختلفی را انجام می دهند. اصطلاح به خصوصی برای طراحی چاپی وجود دارد که در اینجا به آن خواهیم پرداخت.

نکته ای که در اینجا وجود دارد آن است که هر طراح چاپی بایستی با نحوه ی کار دستگاه چاپ بنر و حتی اصطلاحات مربوط به آن نیز آشنایی لازم و کافی را داشته باشد و به خوبی درک کند که یک دستگاه چاپی به چه صورت کار می کند. دانستن اصطلاحات چاپی می تواند به طراح کمک کند تا به راحتی کار طراحی را انجام داده و بنر را به بهترین صورت و مناسب ترین شکل طراحی نماید.

DPL

یکی از اصطلاحات چاپی برای دستگاه چاپ بنر dpl می باشد که از این کلمه برای کیفیت چاپ نبز استفاده می شود. Dpi همان نقطه بر اینچ است که در طراحی بسیار کاربردی می باشد. بسیاری از دستگاه های چاپی نقاط کوچکی را در واحد اینچ بر مربع بر روی تصاویر چاپی ایجاد می کردند که این خود عامل به وجود تصویر مورد نظر می شود و در صورتی که این نقاط چاپی بیشتر گردد آنگاه کیفیت عکس نیز بالاتر خواهد رفت. به دلیل آن که به خوبی می تواند جزئیات بیشتری را در این زمینه نشان دهد.

تعداد نقاط چاپی در هر dpi که قابل مسلح با چشم باشد بسیار محدود است. به همین منظور بسیاری از کارهای چاپی که با دستگاه چاپ بنر انجام می شوند دارای کیفیت 300 یا 600dpi خواهند بود که باز هم می توان گفت به چاپگر مورد استفاده و نوع کاغذ آن نیز وابسته می باشد.

قیمت دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان