کاربرد ink Type برای دستگاه چاپ بنر - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مدل های مختلفی از جوهر که عموما برای دستگاه چاپ بنر یا دستگاه های چاپ مورد استفاده قرار می گیرند، شامل جوهرهای جامد، pigment و dye می باشند که به طور گسترده ای از آن ها استفاده می شود. به طور معمول به جوهرهایی، جوهر جامد گفته می شود که از آن ها به عنوان پایه ی رنگ استفاده شود. جوهر جامد به عنوان یکی از بهترین نوع جوهرهایی می باشد که می توان از آن برای چاپ رنگ ها استفاده نمود و جنس آن نیز بسیار عالی می باشد. جوهر رنگی که برای دستگاه های چاپ مورد استفاده قرار می گیرد متشکل از یک پودر بسیار خوب می باشد که در بالای کاغذ نیز قرار خواهد گرفت تا خیس گردد.

رنگدانه های مرکبی که از پودر مخصوص ساخته شده باشند در قسمت بالای مدیای چاپ قرار خواهند گرفت و با این وجود دیگر نیاز به آغشته کردن مدیا در جوهر دستگاه چاپ بنر نخواهید داشت و همین عامل موجب می گردد تا به چاپگر کمک شود تا آماده سازی فایل برای چاپ صورت گیرد تا در ناحیه ی درستی به چاپ رسد و کاغذ به اندازه ی مناسبی برای چاپ برش داده شود، و این امر به گونه ای صورت خواهد گرفت تا رنگ به صورت دقیق تولید گردد.

رنگ های جوهری پیگمنتی که برای دستگاه چاپ بنر به کار می روند این قابلیت را دارند تا دوام بالایی در برابر عوامل مختلف داشته باشند و از سوی دیگر هزینه ی خرید این رنگ ها بالاتر از رنگ های رنگی می باشد.

جوهر رنگی به صورت مایع می باشد و به گونه ای است که در حین چاپ به کاغذ خواهد چسبید تا رنگ آن ایجاد شود، این مدل از جوهر که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد باعث ایجاد رنگ های درخشان می شود اما در بعضی ار کاغذها این مدل رنگ جوهر به خوبی جواب نمی دهد و باعث پس زدگی جوهر خواهد شد. دوام جوهر رنگی نسبت به جوهرهای پیگمن و جامد به خصوص در محیط بیرون کمتر می باشد.

قیمت دستگاه چاپ بنر

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان