خرید جوهر دستگاه چاپ بنر به صورت فله ای - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بنابراین دغدغه ی بسیاری از چاپخانه داران آن است که جوهر دستگاه چاپ بنر را به صورت فله ای خریداری کنند یا دونه ای؟

این تصمیم برای کسانی می باشد که می خواهند در مصرف جوهر خود صرفه جویی کنند؟ در صورتی که استفاده از مخزن جوهر Third-party را مورد استثنا قرار دهید، شما برای انتخاب جوهر مدنظرتان دو گزینه پیش رو دارید: جوهر را در مخزن خریداری نمائید و یا یک مخزن جوهر در دستگاه چاپ بنر خود تعبیه نمائید.

Mark Twain یک موردی را در خصوص خرید جوهر گفته است: هیچ وقت با شخصی که جوهر را به صورت مخزنی خریداری می کند مبارزه نکنید.

خرید جوهر به صورت مخزنی:

در صورتی که قصد دارید صرفه جویی در هزینه ی خود داشته باشید، پس بهترین راه خرید جوهر دستگاه چاپ بنر به صورت مخزنی می باشد و همچنین خرید جوهر به صورت فله ای و عمده ای برای شما مشتریان گرامی تخفیفات بیشتری را به همراه دارد، این دقیقا مانند مواردی می باشد که یک مغازه دار قصد دارد یک سری شلوار و لباس را به صورت عمده ای خریداری کند تا از لحاظ هزینه برای او به صرفه تر باشد. با این وجود امکان دارد مقدار زیادی از جوهر را در اختیار داشته باشید اما بسیار برای شما مقرون به صرفه تر می باشد و بهتر است برای دستگاه چاپ بنر خود، جوهر موردنظرتان را بدین صورت تهیه نمائید.

در صورتی که قصد دارید جوهر مورد نظرتان را به صورت مخزنی خریداری نمائید، باید مسائل مختلفی را در نظر داشته باشید. اما مورد دیگری را بایستی در نظر داشته باشید و آن این است که امکان قرار دارد مخزن جوهر را در دستگاه خواهید داشت یا خیر؟

به صورت مثال در بسیاری از دستگاه های لارج فرمت، امکان تعبیه نمودن مخزن جوهر وجود دارد.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان