میزان مصرف جوهر دستگاه چاپ بنر - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بنابراین هر مدیر چاپخانه ای با توجه به میزان مصرف خود بایستی مقدار خرید و هزینه ای که در این رابطه صرف می کند را محاسبه نماید. قبل از انجام محاسبات برای میزان مصرف جوهر دستگاه چاپ بنر خود حتما باید مقدار صرف خود را از 3 ماه قبل از خرید جوهر در مخزن نیز محاسبه نمائید و تمامی موارد را یادداشت برداری نمائید. با استفاده از این یادداشت برداری ها نیز می توانید متوجه شوید که برای دستگاه چاپ بنر خود چه مقدار جوهر مصرف کرده اید و حتی در صورتی که ماه پر مشغله ای را داشتید و در واقع تعداد سفارشات بسیاری را انجام داده اید نیز می توانید آن ها را هم یادداشت برداری نمائید و در نهایت باید میزان متوسط مصرف جوهر خود را محاسبه نمائید.

محاسبه میزان مصرف جوهر برای شما مزیت های بسیاری دارد و می توانید بدین وسیله در صورتی که قصد خرید جوهر به صورت فله ای برای دستگاه چاپ بنر خود دارید به صورت بهینه تری نیز هزینه کنید.

نکته ای که در این خصوص حائز اهمیت می باشد آن است که همیشه داشتن مقدار کافی برای جوهر ضروری خواهد بود. اما در صورت که میزان استفاده از آن از حدی بیشتر گردد امکان هدر رفتن آن وجود خواهد داشت و حتی هزینه ای که برای خرید و مصرف آن نیز صرف کرده اید به هدر خواهد رفت.

از سویی دیگر بسیاری از مدل های مختلف دستگاه چاپ بنر دارای سیستم انتقال جوهر نیز می باشند که وجود این سیستم باعث می شود جوهر مصرفی هدر نرود. از سویی دیگر تعدادی از پرینترها دارای تانک های بزرگی می باشند.

پس در هنگام خرید جوهر دستگاه بنر، نه تنها بایستی به قیمت دستگاه چاپ بنر توجه داشته باشید بلکه حتما باید به قیمت جوهر مصرفی آن نیز دقت نمائید.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان