انتخاب مناسب ترین جوهر برای دستگاه چاپ بنر - 5.0 out of 5 based on 1 review

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در واقع اگر اپراتوری که با دستگاه چاپ بنر کار می کند حرفه ای باشد، هم می تواند مناسب ترین مدل جوهر را برای دستگاه چاپ خود انتخاب کند و هم می تواند با توجه به کار خود نوع مناسب تری از جوهر را انتخاب نماید.

بنابراین بهترین راه حل آن می باشد که حتما قبلا از خرید دستگاه چاپ بنر به نوع خدمات دهی آن شرکت نیز توجه کنید.

تقریبا اکثر جوهرهای دستگاه چاپ بنر بر پایه ی آب و یا سالونت یا پیگمنت نیز می باشد و یا حتی امکان دارد مواد افزودنی های شیمیایی دیگری نیز به آن اضافه شود.

لارج فرمت نوعی از دستگاه چاپ بنر می باشد که این نوع دستگاه ها بر پایه ی آب می باشند. با توجه به آن که بیشتر جوهرهایی که بر پایه ی آب می باشند دارای وسعت زیادی از رنگ ها می باشند، اما دارای نقطه ضعفی نیز می باشند که یکی از این موارد پایداری کم این نوع جوهرها می باشد به دلیل آن که رنگشان به سرعت محو خواهد شد، اما در نسل دوم این نوع جوهرها با توجه به رنگدانه های قوی تری که دارند بنابراین در برابر محو شدن نیز مقاوم تر می باشند.

اما نوع دیگری از جوهرهای دستگاه چاپ بنر که بر پایه ی سالونت می باشند این امکان را به شما خواهند داد تا بر روی مدیاهای بدون روکش نیز عملیات چاپ را انجام دهید که این مورد نیز باعث می شود هزینه های شما به طور قابل توجهی نیز کاهش یابد.

مناسب ترین جوهر برای چاپ روی وینیل جوهرهای سالونت نیز می باشند. به همین دلیل وینیل از آن دسته از جوهرهایی می باشد که پایداری بسیار بالایی در برابر محو شدن دارد.

به همین دلیل زمان خشک شدن جوهر سالونت از جوهر پایه آب سریع تر می باشد.

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان