پیش نیاز خرید دستگاه چاپ - 3.7 out of 5 based on 3 reviews

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

 پیش نیاز خرید دستگاه چاپ بنر 

برای خرید دستگاه چاپگر عریض یا همون لارج فرمت باید یک سری مقدمات را بدانیم و مقداری وسایل مورد نیاز آن را تا قبل از خرید تهیه نماییم که بسیاری از تمامی این اقلام بی خبر هستند . ما برای اینکه وارد هر حرفه ای بشویم از لحاظ اصول کاری و بیزینس درست باید تمامی جوانب آن را در درجه اول کاملا اطلاعات درست کسب کنیم و بعد از آن مورد بررسی قرار دهیم که در این مقاله میخواهیم تمامی موارد آن را بررسی کنیم تا بتوانیم بصورت حرفه ای و با بازدهی بالا وارد این حرفه یعنی صنعت چاپ شویم .

اولین قدم کسب اطلاعات درست است که متاسفانه کسب آن ممکن مقداری سخت باشه زیرا باید اول بشناسیم طرف مورد مشورت ما تخصص کافی را در زمینه چاپ داشته باشه و در مرحله دوم بدون قصد سو نیتی مشورت های لازم را در اختیار ما بگذارد . متاسفانه عده بسیاری از مشتریانی که به ما مراجعه میکنند تحقیق را صرفا در محل خود و با اولین شخص چاپچی نزدیک خود انجام میدهند و به آن اکتفا میکنند که این روش بسیار غلطی برای کسب اطلاعات است پیشنهاد ما به شما برای کسب اطلاعات جامع قبل از تصمیم مشاوره و مشورت با شرکت های ماشین آلات چاپ و اداری انجام دهید زیرا بخاطر امکانات و تخصص و تجره فراوان افراد حاضر در این شرکت ها میتواند کمک بسیار بالایی به شما کند .

مشتری و سفارش 

دومین نکته بسیار مهم داشتن مشتری و گرفتن سفاش است زیرا درامد حاصل از کسب و کار ما را گرفتن سفارش و داشتن مشتریان ثابت بوجود میارند . و نکته خیلی مهم در اینجاست که دانستن این موضوع که مشتری هست یا مشتری خواهد امد را فقط شخص خریدار با توجه به مهارت و مکانی که برای اینکار تهیه کرده تعیین میکنه . بنابراین انتخاب محل و شخص کنند کار بسیار مهم است .

مهارت طراحی 

یکی از مهمترین افرادی که در دفاتر تبلیغاتی فعالیت میکنند را طراحان تشکیل میدهند و پیش نیاز حتی یک متر چاپ داشتن مهارت کافی با نرم افزار های طراحی مانند کرل و فتوشاپ است ، میزان مهارت در طراحی میتواند از لحاظ جذب مشتری و گرفتن چاپ بی نقص از دستگاه بسیار تاثیر گذار است و به جرات میتوان که در صورت بلد نبودن نرم افزار طراحی نمیتوانیم حتی یک متر چاپ بزنیم 

محل استقرار دستگاه ( سایت )

دستگاه چاپ بنر دارای طول زیادی نسبت به سایر دستگاههای چاپ دارد و همچنین مسائلی مانند بوی رنگ و بوی چاپ را دارد که باید در محلی باشد که هم از لحاظ جغرافیایی در مکان مناسبی جهت جذب مشتری داشته باشد هم مزاحمتی برای افراد نزدیک خود نداشته باشد . همچنین باید محل دستگاه بزرگ و دارای تهویه مناسبی داشته باشد تا در دراز مدت تاثیری روی سلامت افراد حاضر در چاپخونه نگذاره . رنگ و سالونت موجود در دستگاه چاپ لارج فرمت در هنگام چاپ باعث تولید بوی رنگ و مایع مخصوص شستشوی هد یعنی سالونت میشود .

 سیستم کامپیوتر 

 دستگاه چاپ باید به سیستمی برای تبادل اطلاعات و گرفتن دستور چاپ وصل شود و هر دستگاهی معمولا سیستم مخصوص خود با مشخصات مخصوصی دارد ، البته لازم به ذکر است که سیستم مربوط به دستگاه چاپ نیازی نیست تا خیلی پیشرفته و با قطعات خیلی بروزی باشد حتی یک سیستم معمولی میتواند فرمان چاپ را صادر کند 

 

 

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان