امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 smo مخفف کلمه surface mount device به معنی قطعا نصب شده بر روی سطح میباشد 

تکنولوژی smo 

  • استفاده کامل از تکنولوژی به جای نیروی انسانی بخاطر از بین بردن خطای انسانی 
  • افزایش سرعت در تولید 
  • کاهش آلاینده های زیست محیطی 
  • کاهش مصرف قلع و صرفه جویی در مدار 
  • طول عمر بالا نسبت به تکنولوژی گذشته 
  • صرفه جویی در مصرف برق و کاهش دما 
  • کنترل الکتریکال و رفع اشکالات احتمالی بردهای مونتاژ شده 
  • دارای استاندارد های کامل برد 

نوار اینکدر در پرینتر های چاپ عریض 

نوار اینکدر در پرینتر های عریض نقش بسزایی را ایفا میکند که البته در بسیاری از دستگاههای جدید از تکنولوژی نوار اینکدر استفاده نمیشود . حال میخواهیم به کارایی نوار اینکدر و مشکلات آن توضیخح کاملی دهیم . کار اصلی نوار اینکدر وسیله ای برای شناسایی موقعیت چاپ است یعنی زمانی که میخواهید از طریق کامپیوتر موقعیت و شروع چاپ را مشخص نمایید به وسیله نوار اینکدر انجام خواهید داد و در صورت نبودن و مشکل داشتن این نوار نمیتوان چاپ درست را از دستگاه چاپ بنر خود بگیرید و چاپ ممکن روی هم و نا مرتب زده بشود . نوار اینکدر نواری باریک بصورت شیشه و بسیار حساس است که کریج حرکت خود را روی آن انجام میدهد البته با اینکه نقش کلیدی را در زدن چاپ ایفا میکند ولی از لحاظ قیمت بسیار ارزان و عوض کردن آن کار راحتی است . 

خرابی نوار اینکدر چگونه است ؟

زمانی است که در حین چاپ متوجه میشویم که چاپ انجام نمیشه و یا موقعیت چاپی که در نرم افزار تنظیم شده را چاپ نمی زند ، نوار اینکدر بسیار حساس است یعنی خط و خش اثر انگشت کثیفی و ... میتواند کارایی خود را از دست بدهد در بسیار از مواقع با تمیز کردن میتوانیم از آن استفاده کنیم و مشکل آن را برطرف کنیم و در غیر اینصورت باید تعویض شود.

تنظیم ارتفاع کریج 

 یکی از کار های مهمی که در زمان نصب چاپگر های عریض ( پرینتر یا چاپ بنر ) تنظیم ارتفاع کریج است که بسیاری از اهل فن هم متاسفانه به آن توجهی نمیکنند در صورتی که تنظیم نبودن ارتفاع کریج میتواند  باعث پاشش نامنظم و حاشیه دار در متن و عکس میشود . اکر ارتفاع کریج زیاد باشد میتواند پاشش را کاملا منحرف کند و چاپ روی مدیا را از بین ببرد و اگر خیلی نزدیک به مدیا باشد میتواند باعث خرابی هد و از بین بردن کیفیت چاپ شود . برای تنظیم ارتفاع کریج برد باید به مدیایی که در دستگاه چاپ بنر از آن استفاده میکنید توجه کنید یعنی ارتفاع کریج با مدیا رابطه مستقیم دارد و تنظیم آن بصورت میانگین حدود 2 سانت است. 

 

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان