امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
دستگاه برش لیزر را بشناسیم:
در زمانهای گذشته حکاکی روی فلزات و یا برش یک کار زمان بر و البته سخت محسوب می شد چون عمل حکاکی و برش توسط نیروی انسانی انجام می پذیرفت ولی امروزه این مشکل با آمدن دستگاههای لیزر به کاری کاملا راحت تبدیل شده چرا که تمام کارهایی که یک نفر باید با دست روی کار حک می کرد و یا با دستگاههای خیلی ساده الان تمام کارها را یک دستگاه انجام می شود و شما می توانید اپراتور دستگاه باشید که هیچ کار مشکلی نیز نمی باشد. جدا از این موضوع به دلیل همین راحتی با کمی به کار بردن سلیقه و خلاقیت می توانید کارهای خیلی خاصی تولید کنید حتما الان زیور آلات یا چیزهای دیگر مشاهده کرده اید که سال تولد، اسم، سال ازدواج روی آن حک شده اند.آنها با همین دستگاه های برش لیزر انجام می شود.
چه فرقی بین برش با دستگاه لیزرو برش با دست می باشد:
پر واضح است که هر گونه عملیاتی که توسط دستگاه انجام شود دقت و ظرافت بیشتری نسبت کاری که با نیروی انسانی انجام می شود دارد.در مورد دستگاه برش لیزری هم به همین حالت می باشد زمانیکه کار به صورت دستی انجام می شد نسبت به الان که دستگاه برش لیزری وارد بازار کارشده است از ظرافت کمتری برخوردار بود و مورد دیگر این می باشد که زمان برش و یا حکاکی چون با دست انجام می شد زمان هایی پیش می آمد که شخص صدمه می دید ولی الان با وارد شدن این دستگاه هیچ تماسی بین دستگاه و قطعه ای که قرار است روی آن حکاکی شود و یا برش بخورد ایجاد نمی شود و همین موضوع باعث ب وجود آمدن امنیت در کار می شود. مهمترین بخشی که باعث شده وجود این دستگاهها چشمگیر شود افزایش خریداران در یک مجموعه می باشد زیرا زمانی که شما سفارش می گیرید کار را هم بسیار تمیز و هم در مدت زمان محدودی تحویل می دهید که این خودش جزئی از مشتری مداری محسوب می شود و چرخه ی اقتصادی شما را افزایش می دهد. 

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان