امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
چاپ سابلیمیشن روی لیوان چگونه است؟چاپ روی لیوان
همانطور که در مقالات قبلی توضیح دادیم در چاپ بنر، چاپ سابلیمیشن روشی است که با اینکه برای شروع شما احتیاجی به سرمایه گذاری انبوهی نخواهید داشت ولی بازار کار گسترده ای در اختیار شما قرار می دهد زیرا امروزه جهان، جهان مدرنیته است و همه ی انسانها علاقه ی زیادی به ثبت کردن خاطرات خود به شکلهای مختلف و روی متریال های متفاوت دارند و دستگاه چاپ سابلیمیشن این اختیار تام را به شما می دهد که با مقداری ایده و سلیقه بهترین کارهای جالبی انجام دهید و به مرحله ی فروش برسانید.در مقاله ی قبل در مورد چاپ روی پازل برایتان توضیح دادیم که شما به چه چیزهایی برای شروع نیاز دارید و چگونه باید کارتان را شروع کنید.در این مقاله می خواهیم بر چاپ روی لیوان بپردازیم.
 
چاپ روی لیوان چند نوع است؟
در ابتدا شما باید بدانید که لیوان ها به چند دسته تقسیم می شوند. لیوانها به دودسته تقسیم می شوند که یک سری آماده برای چاپ سابلیمیشن می باشند یعنی روی آنها ماده ای به نام کوتینگ خورده است که آماده برای چاپ سابلیمیشن می باشد و تعدادی بدون کوتینگ می باشد.افرادی سعی کردند که روی لیوانهای خام مواد کوتینگ را بزنند یعنی خود لیوانهای مخصوص سابلیمیشن را تولید کنند ولی متاسفانه از درجه کیفیت بسیار پایینی هستند و همین امر باعث می شود که کیفیت چاپ شما هم به نسبت پایین بیاید.لیوانهای مخصوص سابلیمیشن مستقیما از چبن وارد می شوند که کیفیت بسیار بالایی دارند. این را باید در نظر داشته باشید که کوتینگ روی لیوانهایی با جنس سرامیکی انجام می شود. این لیوانها کاملا قابل شستشو بوده و با شستشو یا دست زدن به ان طرح شما از بیننمی رود.نوع دیگر چاپ روی لیوان چاپ کوره ای است که لیوانهای سرامیکی خام، که کوتینگ ندارد را بارنگهایی که مخصوص کوره می باشند طرح می زنید و بعد در کوره با درجه 840 درجه می چینید رنگها پس از حرارت تغییر حالت می دهند و پس از سرد شدن بین مولوکولهای لیوان قرار می گیرند و تثبیت می شوندو قابل ذکر است که طرحهای روی این مدل لیوانها بصورت تخت می باشد و جداگانه هستند مانند لوگوی شرکتها.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان