امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
چاپ سابلیمیشن( چاپ روی تیشرت)چاپ سابلیمیشن
چاپ سابلیمیشن روی لیوان جزو کارهایی است که مانند چاپ بنر، رونق خوبی دارد مخصوصا چاپ روی لیوان سفید.بعد ازآن چاپ سابلیمیشن روی تیشرت است که درخواست کنندگان زیادی دارد و کسب و کار در آن پر رونق است. زمانی که شما قصد چاپ روی تیشرت را داشتید به نکاتی باید توجه داشته باشید که ما به شما می گوییم.یکی از این نکات این است که شما بهتر است چاپ روی تیشرتی انجام دهید که به رنگ سفید باشد.زیرا در چاپ سابلیمیشن رنگ سفید تعریف نشده است و برای چاپ مجبور میشوید از کاغذهای پشت چسب داراستفاده کنید نکته ی دیگری که باید در نظر داشته باشید جنس تیشرت است و از تیشرتهایی باید استفاده کنید که درصد جنس پلی استر آن بیشتر از پنبه ی آن باشد.زیرا چاپ روی تیشرتهایی که جنس آن فقط پلی استر است بهتر از تیشرتهایی است که جنس آن پنبه است در اصل امکان چاپ مستقیم بر روی تیشرت با جنس پنبه امکان پذیر نیست و باید از لیبل پشت چسبدار استفاده کنید.به این صورت که طرح مورد نظر بر روی لیبلهای پشت چسبدار چاپ می شود و بعد از خشک شدن رنگ کاغذ را از پشت لیبل جدا میکنیم و روی تیشرت می چسبانیم سپس با درجه حرارت 180 روی تیشرت پرس میکنیم.
نکاتی که برای چاپ روی تیشرت باید در نظر گرفت:
تیشرتهایی که مناسب چاپ سابلیمیشن می باشند دو نوع می باشند 1: تیشرتهای نوع سفید اسپان 2- تیشرتهای پلی استرپنبه 
دمای چاپ بر روی تیشرتهای سفید 180 درجه سانتی گراد به مدت 60 ثانیه می باشد.
دمای چاپ بر روی تیشرتهای تیره 180 درجه سانتی گراد به مدت 10 ثانیه می باشد.
تیشرتهای اسپان  امکان چاپ بر روی تمام نقاط آن می باشد.
در تیشرتهای مشکی و تیره به اندازه ی لیبلی که انتخاب می کنید میتوانید اندازه ی چاپ را انتخاب می کنید.اندازه لیبلها 20 در 30  و 30 در 40 می باشد.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان