امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
نکات قابل توجه در طراحی گرافیکی چاپ بنر:
در مقاله ی قبل درمورد حدود مراحل طراحی گرافیکی در مجیط فتوشاپ توضیح دادیم و اینکه برای معرفی اصطلاحات درچاپ از اصطلاح DPI شروع کردیم و توضیحات مختصری دادیم که dpi چیست. حال به ادامه ی توضیحات در مورد دیگر اصطلاحات در چاپ می پردازیم.
2- اصطلاح CMYK
این اصطلاح در اصل با خروجی کار شما ارتباط مستقیم دارد.هر طرحی و فایلی در هنگام شروع به صورت اتوماتیک روی RGB می باشد.ولی بهتر است شما آن را به CMYKتبدیل کنید حالا این اصطلاح به چه معنایی می باشد؟ CMYK به معنای ایجاد سطح کار طراحی شما با تعداد رنگهای زمینه ی بیشتر.این اصطلاح، هر کدام از حروفش به معنای یک رنگ مشخص و زمینه می باشد.C)CEYAN): آبی  M)MAGENTA):قرمز
زرد:(Y)YELLOW)  مشکی: K)BLACK) این چهار رنگ جزو رنگهای پایه می باشند که هزاران رنگ از تشکیل این 4 رنگ به وجود می آید.می توانیم برای شما این مثال را بیاوریم که شما برای به وجود آوردن رنگ نارجی احتیاج به ترکیب Y و M دارید و با ترکیب K و یا C میتوانید ان را به قهوه ای و یا صدها رنگ دیگر تبدیل کنید ولی در اینجا مقصود ما سطح خروجی کارشما می باشد که اگر فایل خروجی شما روی CMYK باشد مسلما کیفیت رنگها بالاتر می رود زیرا RGB ترکیب 3 رنگ می باشد و مخصوص چاپهای با کیفیت نیست که در سرجای خودش توضیحات کاملتری خواهیم داد.
3: لارج فرمت(LARG FORMAT)
لارج فرمت به معنای چاپ در ابعاد بسیار بزرگ می باشد که هدف از این چاپ، دیده شدن کار در ابعاد بزرگ و در مکانهایی که احتیاج به نمایش ار فاصله های دورتر است را می باشد. معمولا برای طراحی برای کارهای لارج فرمت که به طور مثال می توانیم به چاپ بنر اشاره کنیم.به دلیل چاپ در ابعاد بزرگ احتیاج به عکسهایی دارید که دارای کیفیت بالاتری باشند البته بعضی از پرینترها هستند که برای چاپ احتیاج به 150dpi دارند.در هر صورت هر طراحی باید طبق تجربه ی خود تشخیص دهد که چه طرحی برای چه کاری مورد استفاده قرار می گیرد تا طبق همان dpi طرح را هم مد نطر قرار دهد.
4:اصطلاح RIP
این اصلاح تمامی فایلهای گرافیکی، عکس ها، متون و هرچه دارید را به فایلی تبدیل می کند که قابلیت اجرا شدن در چاپگر را داشته باشد.به طور مثال باید بگوییم که RIP نرم افزاری است که فایل شما را BITMAP می کند تا امکان خروجی چاپ فراهم شود.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان