امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
نرم افزار ریپ را بهتر بشناسیم :نرم افزار ریپ
بهتر است در ابتدا معنی ریپ را بدانیم تا به کاربرد آن در چاپ بنر و هر مدل دستگاه چاپی که از این دسته یعنی جوهر افشان می باشند پی ببریم.ریپ معنای اصلی آن جدا کردن یا در اصل میتوان کن رشته کردن است و وظیفه ی آن نیز همان رشته کردن فایل طراحی شما برای آماده سازی آن در دستگاه چاپ بنر به منظور چاپ می باشد.از طرف دیگر میتوانیم بصورت ساده تر بگوییم که نرم افزار ریپ این قابلیت را دارد که فایل طراحی شده ی شما را با پسوند هایی ذخیره کند که در دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاهها قابل خواندن باشد. فرمتهایی که این نرم افزار فایلهای شما را با آن ذخیره میکند مبتوان prt و prn را نام برد که جزو معمولی ترین فرمتها می باشند.تمام کسانیکه در کسب و کار و فروش دستگاههایی مانند دستگاه چاپ بنر، فلکس، دستگاههایی که با آن چاپ پارچه انجام می شود و از این قبیل بعد از فروش به همراه دستگاه این نرم افزار را هم به خریداران می دهند البته نرم افزارهای دیگری هم هستند که مانند ریپ عمل میکنند که میتوان نرم افزارهایی از قبیل photo print.main top .onyxو.... نام برد.از دیگر قابلیتهایی که نرم افزار ریپ دارد میتوان به آن اشاره کرد که جدا از ذخیره ی فایل شما به زبان ساده تر و در اصل میتوان کن تبدیل و ترجمه ی فایل شما به زبان دستگاه، میتواند فایل شما را بدون اینکه در ابتدا آن را با فرمت مورد نظر ذخیره کند، مستقیم فایل را به داخل دستگاه چاپ بفرستد.نکته ی بسیار مهمی که فروشندگان دستگاههای چاپ بنر و فلکس و .... از آن غافل می باشند این است که در کنار نرم افزار ریپ که به خریداران خود اعطا می کنند باید به پروفایل هم توجه داشته باشند.
نقش پروفایل در چاپ چیست؟
پروفایل یک فایلی است که به نرم افزار ریپ دستورات لازم را میدهد تا کار چاپی شما در بهترین حالت به چاپ برسد.شما اگر قصد چاپ روی هر مدل مدیا را داشته باشید مثلا بنر با هر pass این دستور را از طریق پروفایل به ریپ می دهید. به نوعی می توان گفت پروفایل مترجم بین دستگاه چاپ بنر و ریپ می باشد.حتی میتوان گفت ریپ برای تنظیم رنگ در بهترین حالت ممکن، از پروفایل کمک می گیرد و اگر پروفایل نباشد،ریپ این کار بدون حساسیت انجام می دهد یعنی فرقی نمیکند روی چه مدیایی و با چه pass کار چاپ دارد انجام می شود و این اتفاق خوبی برای یک مجموعه ی چاپی نمی باشد.در اصل میتوان گفت که نرم افزار ریپ و پروفایل مکمل همدیگر هستند و ریپ بدون پروفایل فقط وظیفه ی ارسال فایل را خواهد داشت حالا اینکه آیا مناسب هست یا نه در حیطه ی اختیاری این نرم افزار نیست!!

RIP

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان