امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
آشنایی با نرم افزار زئوس:نرم افزار زئوس
دستگاه چاپ بنر، فلکس و ... یک ویژگی منحصر به فرد و خوب دارند و آن نرم افزارهایی است که روی این دستگاه نصب می شود.نرم افزارهایی که از این قبیل می توان نام برد نرم افزار ریپ و نرم افزاریست که مدیریت چاپ یا زئوس نامیده می شود.از انواع نرم افزار ریپ می توان فتوپرینت را نام برد که ساخت شرکت si از آمریکا می باشد و نرم افزار مین تاپ که ساخت کشور چین است و بیشتر در بازار یافت می شوند.می دانید که نرم افزار ریپ مترجم بین دستگاه و پروفایل می باشد و ابن دو مکمل یکدیگیر هستند.و اما فتو پرینت قابلیتی که دارد این است که از پروفایلهایی که بصورت تخصصی می باشد در دستگاه زئوس استفاده می کند و این امر باعث زنده تر شدن رنگ و به وجود آوردن رنگهای خاص مثل طلایی، نقره ای، صدفی و از این قبیل می باشد که در تابلوهایی که پشت آن با نور روشن می شود و یا همان فلکس مورد استفاده قرار می گیرد.
نرم افزار زئوس باعث می شود که دستگاههایی که دارای این نرم افزار می باشند نسبت به دیگر دستگاهها ارجع باشند و اما موردی که در اینجا می توان گفت این است که خیلی از شرکتهای فروش دستگاه چاپ بنر در چین از همین نرم افزار استفاده می کنند و دستگاههای خود را به دلیل داشتن نرم افزار زئوس از دیگر دستگاهها جدا می کنند پس بهتر است در هنگام خرید این مورد را مد نظر داشته باشید تا به مشکل نخورید .نرم افزار زئوس جزو دومین نرم افزار هایی که در صنعت چاپ بنر ازآن استفاده می شود. 
قابلیت های نرم افزار زئوس:
عیب یابی بصورت اتوماتیک دستگاه
دارا بودن پروفایل حرفه ای
قابلیت چاپ ترام 
قابلیت چاپ wave
این نرم افزار قابلیت چاپ بصورت حرفه ای را دارد.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان