امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
چه فاکتورهایی در قیمت دستگاه اکوسالونت تاثیر گذار است؟
همانطور که می دانید خرید و فروش دستگاه چاپ بنر جزو کسب و کارهایی می باشد که نمیتوان قیمت مشخصی را برای اجناسدستگاه اکو سالونت مشخص نمود شاید در اینجا تعجب کنید ولی باید بگوییم که در یک مجموعه که کار خرید یا فروش دستگاه چاپ را بر عهده دارد این خود دستگاه است که تعیین کننده قیمت دستگاه می شود زیرا موارد گسترده ای هستند که باعث می شوند کیفیت دستگاه بالا یا پایین شود در نتیجه قیمت دستگاه نیز گرانتر یا ارزانتر شود.جالب است بدانید که کیفیت های بالا برای دستگاه چاپ بنر در هر مدلی که باشد باعث می شود همان فروشگاه نیز روند رو به رشد خود را طی کند و پیشرفت کند چون دستگاهها شناسنامه ی آن فروشگاه یا مجموعه است.دستگاه چاپ اکو سالونت نیز از این موضوع مستثنا نیست 
1: امکان چاپ دستگاه اکوسالونت بر روی بنرهای مختلف:
موردی که تعیین کننده قیمت دستگاه می شود این است که دستگاه اکوسالونت این قابیلت را دارد که روی انواع بنر چاپ بزند و همین موضوع آن را از دیگر دستگاههای چاپ بنر جدا کرده است و بالطبع در قیمت آن نیز بی تاثیر نخواهد بود.پس در زمان خرید دستگاه این فاکتور را در نظر داشته باشید.
2-سایز دستگاه:
میتوان این موضوع را به راحتی گفت که سایز و قابلیت در دستگاه با هم ارتباط مستقیم دارد. دستگاه اکوسالونت از سایز بزرگی برخوردار است و تنها سایز آن نیست که آن را از دیگر دستگاهها متمایز کرده است یعنی وقتی سایز دستگاه بزرگتر باشد در نتیجه آپشن هایی که در آن به کار رفته نیز بیشتر خواهد بود پس همبن موضوع باعث افزایش قیمت در دستگاه می شود.
3-به دلیل یک نقطه ضعف در دستگاه که پایدار نبودن در برابر نور خورشید و قرار گرفتن در محیط است یک نقطه قوت در آن قرار داده شده که یک لایه بصورت لعاب می باشد و میزان آن در قیمت دستگاه تاثیر دارد.
4-نرم افزار:
دستگاه اکوسالونت دارای یک نرم افزار خصوصی است که توسط همان کنترل می شود خب هرچه این نرم افزار خوب باشد مسلما در سرعت دستگاه بی تاثیر نیست و در مقابل دسترسی کاربر هم به تمام نقاط دستگاه به راحتی امکان پذیر خواهد بود پس می توان گفت این موضوع نیز در قیمت دستگاه تاثیر دارد.
5-مواد خام و مواد اولیه:
در مورد مواد اولیه در کلیه مقالات توضیح دادیم کا جزو فاکتورهای پایه و بسیار مهم می باشد که هم در کیفیت و هم در طول عمر دستگاه تاثیربسزایی دارد و درضمن از خیلی از ضررهای اقتصادی نیز جلوگیری خواهد کرد و این هم یکی دیگر از مواردی است که روی قیمت دستگاه تاثیر دارد.
6- خدمات پس از فروش:
هرچه خدمات پس از فروشی که توسط فروشندگاه و فروشگاهها به خریداران بیشتر و خاصتر باشد در مقابل قیمت دستگاه نیز متفاوت خواهد شد .

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان