امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
کارتریج شارژیکارتریج هایی که شارژ می شوند به چه صورت عمل میکنند؟
کارتریج های قابل شارژ همانطور که مشخص است قابلیت شارژ مجدد را دارند و آن به دلیل داشتن اتوریست با هر باری که کآارتریج را جا میزنیم چیپ آن صفرمی شود البته این را باید بدانید که این نوع کارتریج فقط برای پرینترهایی قابل استفاده می باشند و مناسب هستند که انها هم همین قابلیت را داشته باشند. کارتریجهای قابل شارژ به این صورت عمل میرا  کنند که آنها دیگر احتیاجی به تانک ندارند و می توان مستقیما آنها را با جوهر پر کرد و بعد از اینکه چند بار هدکیلین را زدین می توانید به راحتی از دستگاه استفاده کنیده .مخزن جوهر کنار دستگاه قرار داده  می شود و به آن نصب می شود وقتی که کاربر فرمان پرینت را می دهد کارتریجی که قابل شارژ هم می باشد شروع می کند از مخزن جوهر می کشد و عملیات پرینت انجام می شود این عمل تا زمانی ادامه خواهد داشت که در مخزن جوهر وجود داشته باشد.
نحوه ی نصب کارتریج قابل شارژ به چه صورت می باشد؟
برای قرار دادن کارتریج قابل شارژ در دستگاه خود در ابتدا باید کارتریجی که مناسب با برند دستگاه شما است را پیدا کنید که برای این کار می توانید از کارشناسان مجرب کمک بگیرید تا بتوانید در انتخاب خود کمتر دچار مشکل شوید بعد از انتخاب کارتریج، کارتریج قبلی را که به صورت فابریک روی دستگاهتان بوده را خارج کنید جای آن را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید و کارتریج جدید را در جای قبلی فشار دهید.توجه داشته باشید که کارتریج در جای خودش باشد تا دستگاه ارور ندهد. در اینجا زمان شارژ کارتریج رسیده است سعی کنید که یک جوهر استاندارد و کیفیت خوب پیدا کنید ما به شما جوهر اسکای را پیشنهاد می کنیم زیرا هم کیفیت استاندارد دارد و هم از لحاظ اقتصادی قابل قبول می باشد.

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان