امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شستشوی هد دستگاه بنر و نگهداری ازهد

در دستگاه چاپ بنر مهمترین قطعه هد است که وظیفه اصلی چاپ روی مدیا را برعهده دارد و بسیار نگهداری و مراقبت از این قطعه مهم و ضروری است به همین علت میخواهیم توضیحاتی در ارتباط با نحوه صحیح نگهداری از هد و همچنین شستشوی هد را توضیح دهیم .

شستشوی هد چه تاثیری دارد ؟

بسیاری از مشتریان که با ما تماس میگیرند شناخت و اطلاعات کافی و صحیحی در ارتباط با شستشوی هد دستگاه بنر ندارند و سوالاتی میپرسند که نشان دهنده نداشتن اطلاعات درست است به عنوان مثال شخصی تماس گرفت با شرکت و میخواست هد دستگاه زار 128 خود را که به مدت دو سال خارج از دستگاه و سالونت بوده را با شستشوی هد دوباره راه اندازی کند که این خواسته قطعا غیر ممکن است زیرا شستشوی هد آن هم نه برای تمامی هدها بلکه برای تعدادی ازهد ها میتواند بیست تا چهل درصد در شرایط خاص احیا کند و بهبود ببخشد وضعیت هد را .هدی را می توان شستشو داد و انتظار بهبود را ازش داشت که هد در حال کار یا در داخل مایع سالونت باشد چون هدی که از این دو حالت خارج باشد قطعا تمام نازل های آن خشک شده و وقتی نازل خشک بشه در 99 درصد مواقع نمی توان هد را کار خاصی روش انجام داد .

روش شستشوی هد :

درست ترین روش شستشوی ه بوسیله دستگاه مخصوص شستشوی هد ( الترا سونیک ) می باشد که بوسیله حرارت و ویبراتور سالونت را با افزایش دما و لرزشی که دارد به داخل هد برده و تاثیر بیشتری در باز شدن نازل های هد دارد و این عملیات بنا به وضعیت هد باید در طی چند روز توالی انجام شود تا تاثیر بیشتری را داشته باشد . برای استفاده از الترا سونیک حتما باید از سالونت تمیز و به مقداری که یذره بالاتر از نازل پلیت هد باشد انجام شود و استفاده از سالونت کثیف میتوانداشغالهای داخل سالونت را به داخل هد برده و وضعیت هد را خراب تر کند .

چه مدل از هد را نمی توان شستشو داد ؟

تمامی هد های دستگاههای چاپ سالونت بیس که پایه سالونت دارند را می توان شستشو داد زیرا دارای پیکولیتر بزرگتری هستند و با شستشو آسیب نمی ببینند ولی دستگاههایی که دارای هد های اپسون و ریکو هستند که در دستگاههای چاپ اکو سالونت و چاپ پارچه ( سابلیمیشن) استفاده می شوند را نمی توان شستشو داد زیرا یکولیتر این هد ها بسیار بسیار ریز هستند و به احتمال زیاد با شستشو دچار از بین رفتن نازل پلیت می شوند یا هد را می سوزانند بنابراین هد های اپسون را به هیچ عنوان شستشو ندهید که با توجه به قیمت حال حاضر آن ضرری بالای 35 میلیون متحمل می شوید .

بازرگانی پارسا :

شرکت بازرگانی پارسا عملیات شستشوی هد را با دستگاه شستشوی هد الترا سونیک به رعایت تمامی نکات مهم و با مسئولیت کامل انجام خواهد داد تا در صورت امکان نیازی به تعویض هد و پرداخت مبلغ بالا برای خرید هد را نداشته باشید و نکته مهم همانطور که می دانید شستشوی هد به هیچ عنوان نمی توان تضمینی برای بهبود یا میزان بالا رفتن کیفیت هد را به مشتری داد زیرا تا زمانی که شستشو تمام نشده باشد و روی دستگاه قرار نگیرد از میزان کیفیت هد مطلع نخواهیم شد

بازرگانی پارسا

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 25 سال سابقه در زمینه ماشین آلات چاپ و اداری ( استوک ) در ایران با بزرگترین نمایشگاه دائمی دستگاه های چاپ استوک این امکان را به مشتریان گرامی میدهد تا بتوانند دستگاههای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و گارانتی و خدمات پس از فوروش در سراسر ایران تهیه کنند . تمامی ماشین های اداری و دستگاههای چاپ صفر تا صد اقلام را میتوانید در مجموعه بازرگانی پارسا تهیه فرمایید . تمامی اجناس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند و با قیمت غیر قابل مقایسه عرضه میشوند .اقلامی از قبیل : دستگاه چاپ بنر ، دستگاه چاپ سابلیمیشن ،دستگاه چاپ پارچه ، کپی ، ریسو ، پرس حرارتی ، کلند ، و ......

برای مشاوره و خرید دستگاه مورد نیاز خود میتوانید با شماه های شرکت تماس حاصل فرمایید و میتوانید همه روزه از نمایشگاه دائمی که بیش از 50 نمونه دستگاه چاپ را بصورت یکجا در یافت آباد تهران بصورت حضوری مشاهده کنید و از مشاوره های افراد متخصص بصورت رایگان بهرمند شوید 

 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان