امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین دستگاه بنر در ایران

حدود 25 سال پیش در ایران دستگاهی به بازار عرضه شد که میتوانست چاپ عریض را برای مسافت های دور و به اصطلاح دورنما ازش استفاده کرد که اسم لاتین آن larg format print است و در ایران بنام دستگاه چاپ بنر معروف است این دستگاه مدل ارتقا و پیشرفته دستگاه پلاتر است با این تفاوت که در دستگاه پلاتر ما چاپ را برای نمای نزدیک استفاده می کنیم ولی در دستگاه لارج فرمت برای استفاده در نماهای دور و تابلو ها و بیلبورد ها کاربرد دارد و استفاده می کنیم .

اولین دستگاه بنر که برای اولین بار در ایران وارد شد با برند مطسا بود که درای هد زار 126 بود یعنی اولین دستگاه بنر در دنیا با هد زار 126 که ساخت کشور انگلیس بود ساخته شد و در دنیا عرضه شد . در دوره خودش این دستگاه طوفانی در صنعت چاپ در ایران بوجود آورد بطوریکه تبلیغات کشور را بطور کل تغییر داد و به سمت کشور های صنعتی پیش برد تمامی تبلیغات تا قبل از پرینتر های چاپ بنر بصورت پارچه نویسی و بدون طراحی های پیشرفته بوده و فقط در حد نوشتن نام و چند خط دست نوشته دیگه بود ولی با وجود دستگاه بنر طرح ها از نوشته به تصاویر تغییر کرد و توانست برای استفاده تابلو های فروشگاهها و بیلبورد های تبلیغاتی نقش بسزایی ایجاد کند .

اولین دستگاهها در هر صنعتی بطور قطع دارای مشکلات و ضعف هایی هستند که به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی تصحیح شده و ارتقا میکند ولی دستگاه مطسا با هد زار که اومد به بازار تا 10 سال بدون رقیب و بدون مشکل کار می کرد و توانسته بود تمام متقاضیان دستگاه و شرکت های تبلیغاتی را راضی نگه دارد با اینکه هد زار 126 امروزه از دور خارج شده ولی در اون زمان هد قابل قبولی بود سرعت 20 متر در ساعت و کیفیت نسبتا معقول به زمان خودش و از همه مهمتر عمر هد بسیار بالا بود که برخلاف دستگاههای پلاتر که نهایتا یکی دو سال بعد از استفاده از بین می رفتند در دستگاه لارج فرمت هر هد حدود 5 تا 10 سال عمر مفید کار داشت .

سازنده دستگاه چاپ بنر

سازنده دستگاه بنر کشور انگلیس است که با ساخت اولین هد دستگاه بنر یعنی هد zaar شروع به تولید دستگاه بصورت انبوه کردو جالب اینست که بعد از 30 سال هنوز هد را فقط چند کشور تکنولوژی ساختش را دارند که اوین آنها انگلیس بعد ژاپن و بعد امریکا است که هر کدام با نام های تجاری مختلف در بازار جهان عرضه کردند .

بازرگانی پارسا

شرکت پارسا با بیش از 35 سال سابقه در زمینه ماشین آلات چاپ و اداری و داشتن تیم متخصص پشتیبانی میتواند تمامی دستگاههای چاپ بنر دستگاههای کپی و تمامی ماشین های چاپ و اداری را از قدیم تا بروز ترین آنها در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار دهد . مشتریان گرامی می توانند همه روزه در نمایشگاه دائمی که دارای بیش از 70 نوع دستگاه چاپ در یکجا وجود دارد را مشاهده کنند و از مشاوره های متاخصصان امر در شرکت برای خرید و فروش و تعویش دستگاه خود استفاده نمایند

 

بازرگانی پارسا

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 25 سال سابقه در زمینه ماشین آلات چاپ و اداری ( استوک ) در ایران با بزرگترین نمایشگاه دائمی دستگاه های چاپ استوک این امکان را به مشتریان گرامی میدهد تا بتوانند دستگاههای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و گارانتی و خدمات پس از فوروش در سراسر ایران تهیه کنند . تمامی ماشین های اداری و دستگاههای چاپ صفر تا صد اقلام را میتوانید در مجموعه بازرگانی پارسا تهیه فرمایید . تمامی اجناس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند و با قیمت غیر قابل مقایسه عرضه میشوند .اقلامی از قبیل : دستگاه چاپ بنر ، دستگاه چاپ سابلیمیشن ،دستگاه چاپ پارچه ، کپی ، ریسو ، پرس حرارتی ، کلند ، و ......

برای مشاوره و خرید دستگاه مورد نیاز خود میتوانید با شماه های شرکت تماس حاصل فرمایید و میتوانید همه روزه از نمایشگاه دائمی که بیش از 50 نمونه دستگاه چاپ را بصورت یکجا در یافت آباد تهران بصورت حضوری مشاهده کنید و از مشاوره های افراد متخصص بصورت رایگان بهرمند شوید 

 

فیلم چاپ دستگاه چاپ بنر

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت

فیلم دستکاه چاپ سابلیمیشن

شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 30 سال سابقه در امر خرید ، فروش و خدمات ماشین آلات چاپ و ماشینهای اداری، ارائه قیمت دستگاه چاپ بنر، قیمت دستگاه کپی، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه کپی استوک در خدمت مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده محصولات سایت ما و مقایسه آن ها اقدام به خرید محصولاتی همچون دستگاه کپی استوک نمایید. قیمت دستگاه چاپ بنر و قیمت دستگاه کپی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

 توئیتر بازرگانی پارسا  فیسبوک بازرگانی پارسا      صفحه لینکدین بازرگانی پارسا  

تماس با ما

   آدرس نمایشگاه دائمی: یافت اباد شرقی. پایین تر از بازار مبل 
   تلفن : 02166642587 - 09123200614
   پست الکترونیک :parsaforoshgah@gmail.com

همه حقوق محفوظ است

شماره همراه: 09123200614

شماره تماس 66642587-021

آدرس کانال تلگرام printdevice@ صفحه اینستاگرام
مشاوره تلفنی رایگان