تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

اکتبر 2, 2023 12:45 ب.ظ

چاپ فلت بد یا یووی را بشناسیم:دستگاه فلت بد

بسیاری افراد در صنعت چاپ و تبلیغات در حال فعالیت و کسب در آمد در این رشته ی کاری می باشند ولی جالب است بدانید چاپ و تبلیغات دارای شاخه های بسیار متنوعی می باشد که برای شناخت آنها لازم است که اطلاعات کافی کسب شود.در این مقاله ما قصد داریم در ارتباط با چاپ فلت فد و یا یووی برای شما مطالبی را در میان بگذاریم. چاپ فلت بد را میتوان گفت نوعی چاپ دیجیتال است که برای عملیات خشک کردن جوهر از اشعه ی فرابنفش استفاده می کند.البته اگر از جایی اصطلاح پختن جوهر را شنیده اید ما به شما می گوییم که منظور از این اصطلاح همان خشک شدن جوهر می باشد.
در هر زمان که هد دستگاه رنگ را روی سطح انتخابی شما می پاشد عملیات پخت جوهر و یا همان خشک شدن جوهر توسط اشعه ماوراء بنفش صورت می گیرد و خوب است بدانید که این عملیات بلافاصله انجام می شود و همین بلافاصله بودن است که باعث می شود سطح چاپ یک مقدار برجسته تر باشد.
متریالهای قابل چاپ: 
متریال هایی که شما می توانید برای این نمونه از چاپ انتخاب کنید  عبارتند از مولتی استایل – فلکسی – کاغد و مقوا – فلز و شیشه – شاسی – پارچه سنگ و کاشی و …. می باشد.به دلیل در ارتباط نبودن هد دستگاه با سطح انتخابی شما میتوان از هر متریالی برای چاپ بیووی استفاده کنید.البته این در صورتی است که شما تمام قوانین را در مورد سایز و ارتفاع در نظر گرفته باشید.
چاپ فلت بد از چه مزایایی برخوردار است؟
چاپ فلت بد دارای مزایای فراوانی است که ما آن ها را برای شما نام می بریم.1:چاپ با سرعت بالا  2- چاپ به صورت برجسته   3- چاپ با ماندگاری بالا 4- حل مشکل تک صفحه ای    5- غلظت بالا   6- ثبات رنگ
در مقاله بعد در مورد تمام موارد بالا توضیحاتی خواهیم داد.