تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:45 ق.ظ

امروزه انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر وارد بازار شده است که هرکدام دارای ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری متفاوتی می باشند. با این وجود قصد داریم در این مطلب درباره ی ویژگی های نرم افزاری این مدل از دستگاه چاپ بنر موارد بیشتری را ذکر کنیم.

دستگاه چاپ بنر

Ultra Print یکی از نرم افزارهای به خصوص برای انجام طراحی و کارهای مربوط به عملیات چاپ می باشد که شما می توانید به وسیله ی آن انجام اموری مربوط به طراحی بنر و … دستورات چاپ را با استفاده از این نرم افزار انجام دهید.

ورودی اطلاعات در دستگاه چاپ بنر سیکو با استفاده از درگاه پورت USB2 قابل انجام می باشد. این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای 3 هیتر پیش گرم میانی و جلویی می باشد و همچنین یکی دیگر از ویژگی های بسیار جالب این دستگاه بنر آن است که در صورت تمایل برای تمیز کردن هد به صورت خودکار می توانید از سیستم تمیز کن خودکار استفاده نمائید.

همچنین شما می توانید با استفاده از نرم افزار دستگاه چاپ بنر، عملکرد و سلامت هد دستگاه چاپ بنر را تست نمائید.

همچنین شما می توانید با توجه به تعداد چاپ مورد نظرتان، عملیات چاپ را تکرار نمائید.

همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای قابلیت های مختلفی نیز می باشد که موجب شده است برند دستگاه بنر سیکو جایگاه خوبی در بین دیگر دستگاه های بنر داشته باشد. 

در این مطلب قصد داریم چندین مورد از قابلیت های این مدل از دستگاه چاپ بنر را برای شما ذکر کنیم:

شما می توانید به صورت خودکار ولتاژ سرهدها را تنظیم نمائید و با توجه به میزان دمایی که برای دستگاه چاپ بنر وجود دارد همین عامل خود نیز موجب می گردد که باعث رفع هد گرفتگی در زمان هایی گردد که هد دستگاه چاپ بنر دچار بیشترین میزان دما گردد.

طراحی بسیار عالی دستگاه چاپ بنر سیکو به گونه ای که کمترین میزان صدا را در حین چاپ دارد..

تغییر نرم افزار 

شما حتی می توانید پس از آن که برق دچار قطعی شد به کار خود نیز ادامه دهید. این قابلیت موجب کم تر شدن ضایعات می گردد.

دستگاه چاپ بنر اقساطی