تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 5:43 ق.ظ

انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر وجود دارد که برای عملیات های چاپی مختلفی تولید گشته اند بنابراین شما می توانید با توج به نوع نیاز چاپی خود دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

دستگاه چاپ بنر

اما امکان دارد با توجه به انتخابی که انجام داده اید و نوع دستگاه انتخابی خود متشکل از ترکیبات ارگانیک فرار (VOCs) که این ترکیبات فرار می تواند در طول چاپ در محیط چاپخانه فرار باشد و همین مواد می تواند خطر بسیاری برای شما داشته باشد.

با این حال در صورتی که قصد دارید دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را خریداری نمائید بایستی در ابتدا دفتر و محل کار مورد نظر خود را در نظر بگیرید  و آنگاه با توجه به محیط دفتر و میزان بزرگی چاپخانه ی خود دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را تهیه نمائید. حتی بایستی این موضوع را در نظر بگیرید که در یک شهر شلوغ در دفتر کار خود مشغول هستید یا دفتر یا محل کار و انبار شما در حومه ی شهر می باشد؟

این ها نکاتی می باشند که در خصوص خرید و انتخاب دستگاه چاپ بنر نقش به سزایی دارند و باید به آن توجه ویژه ای شود. به دلیل آن که دفتر و محل کار شما کاملا بر روی عملکرد دستگاه چاپ بنر شما تاثیرگذار می باشد. با این حال در صورتی که به صورت موقت در آن مکان حضور دارید این موضوع برای شما کمی دشواری خواهد داشت. با این حال قبل از انتخاب و خرید دستگاه چاپ بنر این موضوع را در نظر داشته باشید که نیازی به حرکت و انتقال دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود نخواهید داشت.

سرعت مورد نیاز برای دستگاه چاپ بنر

قبل از آن که بخواهید درباره ی سرعت دستگاه چاپ بنر مواردی را بیان کنیم ابتدا بایستی بدانیم چه مقدار چاپ به وسیله ی آن انجام می دهید و درباره ی نحوه ی چاپ آن نیز اطلاعی نیز داشته باشید. در واقع همان طور که در مطالب قبلی بیان کردیم در صورتی که دستگاه چاپ بنر شما دارای مدل ساده ای باشد آنگاه امکان دارد دارای سرعت کمتری باشد و در صورتی که شما نیاز به سرعت بالاتری برای دستگاه بنر خود دارید بایستی از یک مدل پیشرفته تری برای این کار استفاده نمائید که دارای سرعت خوبی باشد.

همچنین علاوه بر سرعت یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهمی که بایستی برای خرید دستگاه چاپ بنر در نظر داشته باشید، قیمت دستگاه چاپ بنر می باشد که حتما باید با توجه به نوع کارایی و نیاز خود با توجه به بودجه ای که دارید دستگاه مورد نظر خود را تهیه نمائید.