تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:02 ب.ظ

روش ها و راه حل های بسیاری وجود دارد برای آن که بتوانید مناسب ترین نوع جوهر را انتخاب نمائید در واقع شما با توجه به کاری که می خواهید انجام دهید، می توانید مناسب ترین جوهر را انتخاب نمائید.

دستگاه چاپ بنر

 

در واقع اگر اپراتوری که با دستگاه چاپ بنر کار می کند حرفه ای باشد، هم می تواند مناسب ترین مدل جوهر را برای دستگاه چاپ خود انتخاب کند و هم می تواند با توجه به کار خود نوع مناسب تری از جوهر را انتخاب نماید.

بنابراین بهترین راه حل آن می باشد که حتما قبلا از خرید دستگاه چاپ بنر به نوع خدمات دهی آن شرکت نیز توجه کنید.

تقریبا اکثر جوهرهای دستگاه چاپ بنر بر پایه ی آب و یا سالونت یا پیگمنت نیز می باشد و یا حتی امکان دارد مواد افزودنی های شیمیایی دیگری نیز به آن اضافه شود.

لارج فرمت نوعی از دستگاه چاپ بنر می باشد که این نوع دستگاه ها بر پایه ی آب می باشند. با توجه به آن که بیشتر جوهرهایی که بر پایه ی آب می باشند دارای وسعت زیادی از رنگ ها می باشند، اما دارای نقطه ضعفی نیز می باشند که یکی از این موارد پایداری کم این نوع جوهرها می باشد به دلیل آن که رنگشان به سرعت محو خواهد شد، اما در نسل دوم این نوع جوهرها با توجه به رنگدانه های قوی تری که دارند بنابراین در برابر محو شدن نیز مقاوم تر می باشند.

اما نوع دیگری از جوهرهای دستگاه چاپ بنر که بر پایه ی سالونت می باشند این امکان را به شما خواهند داد تا بر روی مدیاهای بدون روکش نیز عملیات چاپ را انجام دهید که این مورد نیز باعث می شود هزینه های شما به طور قابل توجهی نیز کاهش یابد.

مناسب ترین جوهر برای چاپ روی وینیل جوهرهای سالونت نیز می باشند. به همین دلیل وینیل از آن دسته از جوهرهایی می باشد که پایداری بسیار بالایی در برابر محو شدن دارد.

به همین دلیل زمان خشک شدن جوهر سالونت از جوهر پایه آب سریع تر می باشد.