تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:54 ق.ظ

در حوزه چاپ یکی از دغدغه های متخصصین، انتخاب خرید یک دستگاه چاپ بنر مناسب برای بنرهای چاپی میباشد.

بسیاری از اپراتورها که دارای چاپخانه می باشند، در زمان خرید دستگاه چاپ بنر باید دستگاهی را برای محصولاتی چاپی خود انتخاب کنند تا بتواند در زمان های شلوغ و فصول خاصی که بازار چاپ بنر داغ است از آن استفاده کند. یک اپراتور می تواند با مراقبت ها و تعمیرات لازم دستگاه، آن را تا مدت ها داشته باشد و بتواند از آن درآمد بسیاری کسب کند.

نیاز سنجی و اعتبار

یکی از موارد بسیار مهمی که در انتخاب دستگاه پرینت وجود دارد، نیاز سنجی آن شهر یا منطقه می باشد تا بدانید آیا تقاضا برای چاپ و یا خرید و فروش وجود دارد تا بتوانید در آن شهر کسب و کاری راه بندازید. مورد دیگری که بسیار مهم می باشد انتخاب شرکت فروشنده برای خرید دستگاه چاپ بنر می باشد که باید دارای اعتبار باشد و خدمات پس از فروش را نیز حتما ارائه دهد.در این گونه مواقع است که باید به نیازسنجی توجه نمائید و با توجه به شهر یا منطقه ای که در آن واقع هستید نوع دستگاه چاپ بنر را انتخاب نمائید.

در صورتی که تعداد تقاضای چاپ شما کم است و میزان زیادی برای چاپ ندارید و حدس میزنید که در چند ماه آینده هم نخواهید داشت آنگاه نیازی به این نمیباشد تا به فکر آن باشید کار خود را در چند سال یا چند ماه بعد گسترش دهید، دلیل آن نیز عدم پیش بینی شرایط کاری می باشد و شما نخواهید دانست شرایط به چه صورت خواهد بود.

مشاوران بسیاری در این امر وجود دارند که با آگاهی از نیازهای شما، به شما کمک می کنند دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را انتخاب نمائید. در صورتی که یک دستگاه بنری را خریداری کنید که دارای سرعت و قدرت چاپ زیادی است اما میزان زیادی چاپ نداشته باشید نه تنها هزینه ی اضافی را برای آن پرداخت کرده اید بلکه اپراتوری که با آن کار میکند تنها در زمان هایی از ساعت کاری مشغول خواهد شد. در صورتی که یک ماشین چاپ بنری را خریداری کنید که کندتر و سرعت کمتری داشته باشد، نه تنها هزینه ی کمتری را پرداخت کرده‌اید، بلکه اپراتور دستگاه می تواند در زمان کمتر و سهولت بیشتری کار را انجام دهد و این امر تاثیر بسیار مثبتی در کیفیت چاپ خواهد داشت.

با توجه به نکاتی که در این مطلب گفته شده است می توانید انتخاب بهتری در دستگاه چاپ بنر داشته باشید در صورتی که تمامی این موارد را رعایت کنید آنگاه هیچ وقت از خرید دستگاه خود پشیمان نخواهید شد.