تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:33 ب.ظ

امروزه می‌توان دستگاه‌ چاپ بنر را با سایزهای مختلفی در بازار خریداری کرد، اما این سوال همیشه وجود دارد که چه سایزی برای کار و حرفه شما مناسب است.

امروزه می‌توان دستگاه‌ چاپ بنر را با سایزهای مختلفی در بازار خریداری کرد، اما این سوال همیشه وجود دارد که چه سایزی برای کار و حرفه شما مناسب است.

سایزهای مختلفی از جمله 80/1 ، 20/3 و 5 متری به منظور کارهای مختلف و محیط‌های متفاوت کاری شما وجود دارند که در ادامه انواع آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر با سایز 80/1

این سایز معمولا برای کارگاهایی مناسب می‌باشد که محدودیت فضا دارند. توجه داشته باشید که عرض آن بسیار پایین است و به همین دلیل امکان دارد شما سفارشات زیادی را از دست بدهید. قطعات به کار رفته در آن مانند درایور، هد، برد، موتور و غیره دقیقا مانند دستگاه‌های سایز بزرگتر می‌باشد و از نظر قیمتی نیز تفاوت زیادی با دستگاه‌های بنر سایز 20/3  ندارد. از این رو طرفداران زیادی را به خود اختصاص نداده‌اند.

دستگاه چاپ بنر با سایز 20/3

از دلایل محبوبیت زیاد و فروش بالای این ماشین می توان به منطبق بودن با تمام رول‎های بنر موجود در بازار و نیز میزان سرمایه‌ گذاری کمتر جهت خرید دستگاه اشاره نمود. هنگامیکه این دستگاه را خریداری کردید، به راحتی قادر خواهید بود، آن را در کارگاه خود قرار دهید و انواع سفارشات را با آن انجام دهید. همچنین عواملی دیگر مانند سهولت کار در هنگام انجام چاپ، جمع کردن آسان بنر چاپ شده از جلوی دستگاه، میزان کم هدر رفتن  بنر خام، جا به جایی راحت و راندمان بالای کار از دلایل شهرت زیاد آن است.

دستگاه چاپ بنر با سایز 5

از این دستگاه در کارگاه‎های خاص، برای انجام پروژه‎های بزرگ استفاد می‎کنند. فروش آن در دنیا بسیار کاهش یافته است زیرا سایز بسیار بزرگ و قیمت بالایی دارد. رول‌های این بنر را فقط در صورت سفارش دادن، می‎توان در اختیار داشت و در بازار یافت نمی‌شوند.