تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

اکتبر 2, 2023 12:41 ب.ظ

بازرگانی پارسا هر ماه یک دستگاه چاپ بنر را بصورت فروش ویژه با قیمت بسیار مناسب و باورنکردنی به فروش میرساند 

 

شرکت ما در چند سال اخیر هر ماه یک محصول را که عمدتا دستگاه چاپ بنر است را بصورت فروش ویژه به فروش میرساند که توضیح مختصری میدهیم برای افرادی که تازه با شرکت ما آشنا شدند . شرکت بازرگانی پارسا با بیش از 15 سال سابقه در زمینه خرید و فروش ماشین آلات چاپ و اداری خدمت رسانی کرده است که شرکت ما از صفر تا صد ماشین های چاپ و اداری را بصورت تکی و عمده موجود دارد البته عمده فعالیت شرکت و تمرکز شرکت روی دستگاه ها ماشین آلات دست دوم یا استوک هست . یکی از مزیت های شرکت ما اینست که میتوانید 90 درصد محصولات را در نمایشگاه دائمی در تهران که آدرس آن در سایت موجود است را از نزدیک مشاهده کنید و با کارایی آن و مشاوره از کارشناسان مربوط استفاده نمایید . اکثر محصولات شرکت در سایت و برخی دیگر آن در کانال تلگرام شرکت وجود دارد که میتوانید با عضویت در آن از محصولات با عکس و قیمت و مشخصات کامل آشنا بشوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید . 

شرکت ما خود را محدود به برند و مارک یا مدل خاصی نمیکند و میتوانیم به جرات بگوییم که میتوانیم تمامی مارکها و مدلها در تمامی ماشین های چاپ و اداری را خرید و فروش کنیم و خدمات را هم به نحو احسن انجام بدهیم در سراسر ایران . 

بازرگانی پارسا با تیم مخصوص و متخصص خود در زمینه خرید دستگاههای استوک در ایران و واردات دستگاه های استوک بصورت مستقیم از کشور های مختلف میتواند این ادعا را داشته باشد که پایین ترین قیمت را به مشتریان مستقیم خود ارائه دهد زیرا فروش شرکت ما بدون واسطه است و خرید از شرکت ما خریدی دست اول و با حذف واسطه و دلال است . فعالیت های شرکت از قبیل خرید تمامی محصولات دست دوم در سراسر ایران بصورت نقد با قیمت مناسب ، فروش تمامی محصولات اداری ،ماشین های اداری و چاپ ، بصورت نو و دست دوم ،تعمیرات انواع مدل ها و برند های موجود در بازار ایران ، فروش دستگاه چاپ بنر اقساطی و …

در کنار فعالیت روزمره ، شرکت در چند ماه اخیر اقدام به فروش ویژه ماه کرده است به اینصورت که هر ماه یک محصول را که عمدتا دستگاه چاپ بنر است را با قیمت بسیار پایین که خیلی اوقات مشتریان ما با شنیدن قیمت تعجب میکنند و باور نمیکنند و بخاطر استقبال زیاد از طرف مشتریان ثابت و جدید شرکت این اقدام ادامه دار بوده و انشالله تا جاییکه بتوانیم این روند را ادامه خواهیم داد . به عنوان مثال فروش ویژه این ماه دستگاه چاپ بنر اسمارت با 4 هد زار 382 است که با قیمت عجیب 22 میلیون به فروش میرسد البته لازم است این نکته را اشاره کنیم که مدت محدود و تعداد فقط تک محصول و یک عدد است و برای استفاده از مکان فروش ویژه ماه باید بسیار سریع اقدام نمایید چون ممکن دیگه هرگز نتوانید چنین خریدی داشته باشید . دقیقا مانند فروش ویژه دستگاه چاپ بنر این ماه که قیمتی بسیار استثنایی دارد درواقع خریدار این دستگاه حتی پول 4 تا هد هم نمیپردازد و دستگاهی را که بصورت معمول یا قیمت 35 تا 40 میلیون تومان بفروش میرسد را با قیمت 22 میلیون تومان خریداری میکند یعنی دستگاه زار 382 را به قیمت زار 128 خرید میکند .

البته این محصول همیشه دستگاه چاپ بنر نیست میتواند هر دستگاه دیگه ای که در صنعت چاپ استفاده می شود باشد . در ماه گذشته فروش ویژه ماه مربوط بود به دستگاه ریسو گراف یا همان دستگاه کپی پرینتر ( تراکت زن ) که مدل rn a3 رو بوده و قیمتش در بازار 11 تومن بود و در کمتر از دو روز با قیمت 6.500.000 توامن بفروش رسید . 

فروش ویژه هر ماه معمولا در 10 روز اول ماه انتخاب و بر روی سایت قرار داده میشود و همچنین در کانال تلگرام هم میتوانید از آن مطلع شوید . در فروش ویژه شرکت پرداخت نقد است و هیچ گونه اقساطی ندارد و همچنین افرادی که بیعانه پرداخت میکنند باید حداکثر در زمان یک هفته اقدام به تحویل دستگاه و محصول خریداری شده خود بکنند و هر ماه فقط یک محصول دارای چنین شرایطی است و مابقی محصولات شرکت طبق عرف خود و طبق روال همیشه معامله میشود . سعی کردیم توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم اما اگر نیاز به توضیح بیشتری داشتید میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید و با واحد فروش سوالت خود را مطرح کنید تا بییشتر راهنماییتون کنند . 

انشالله شرکت از ماه آینده لیست مشتریان خودرا تکمیل میکند و برای مشتریان شرکت خدمات ویژه تری ارائه خواهد داد و هرشخصی با خرید هر محصولی از کمترین قیمت تا بالاترین قیمت جزء مشتریان شرکت خواهد شد و میتواند از محصولات ویژه و خدمات خاص شرکت استفاده کند و از آن بهر ببرد .