تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:56 ب.ظ

این موضوع را حتما باید در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی در نگهداری یک محصول دخالت دارند که در واقع نمی توان تنها به یک عامل اکتفا کرد.

دستگاه چاپ بنر

به دلیل آن که نگهداری بسیاری از مدل های مختلف دستگاه چاپ بنر مستلزم آن است که تحت شرایط مطلوبی نیز قرار بگیرد، این عوامل می تواند شامل اندازه ی اتاق، تهویه ی اتاق و دستگاهی که برای تهویه استفاده می شود، سیستم تهویه مطبوع و …. این ها عواملی می باشند که تماما در مراقبت و نگهداری دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار می باشند.

در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید بایستی تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید تا بتوانید خرید مناسبی انجام دهید. بنابراین قبل از اقدام به خرید دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود حتما باید با یک متخصص در این زمینه مشورت های لازم را داشته باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند.

این امکان وجود دارد که تعدیل وضعیت محیطی برای نگهداری دستگاه چاپ بنر در تعطیلات به مدت های طولانی می تواند به صورت های مختلفی انجام شود که یکی از ان ها روشن نگه داشتن دستگاه تعدیل دما می باشد. در این شرایط نیز می توان بیان کرد کل مکانیزم چاپ مستلزم آن است که بین اجزاء و ترکیبات دستگاه چاپ بنر هماهنگی لازم نیز وجود داشته باشد.

همان طور که در مطلب قبل ذکر کردیم دما و رطوبت دو عامل بسیار مهمی هستند که بسیار تاثیرگذار در سرعت پخش رنگ می باشند.

رنگ چاپ کاملا به دما و رطوبت نیز بستگی دارد و همچنین به آن حساس می باشد. همان طور که در مطالب قبلی ذکر نمودیم در صورتی که رطوبت هوا بالا باشد می توانید از یک دستگاه رطوبت گیر برای این کار استفاده نمائید و همچنین می توانید این دستگاه را در مراکز مختلف خریداری نمائید و اگر این موضوع برعکس بود و هوا خشک بود بایستی حتما از یک دستگاه رطوبت زا استفاده نمائید.