تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:35 ق.ظ

همان طور که می دانید امروزه در بازار صنایع تبلیغاتی فروش دستگاه چاپ بنر رو به افزایش یافته است و همچنین می توان مواد اولیه مختلفی از آن را در بازار تهیه نمود.

دستگاه چاپ بنر

یکی از مواد اولیه بسیار مهم که برای دستگاه چاپ بنر کاربرد دارد وینیل می باشد که از این ماده برای چاپ بنرهای تبلیغاتی استفاده می شود. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و حتی اشخاص به دنبال راه حل مناسبی برای تبلیغات خود می گردند که چاپ بنر از بهترین راه حل ها برای معرفی محصولات و اهداف و خدمات می باشد. چاپ بنر از مناسب ترین و بهترین راه های تبلیغاتی به شمار می آید. یکی از لازمه های انتخاب درست برای تبلیغات این است که با انواع تبلیغات آشنا باشیم.

وینیل دستگاه چاپ بنر استاندارد و مش

بنرهایی که به صورت PVC می باشند و با دستگاه چاپ بنر چاپ می گردند به انواع مختلفی براساس جنس و نوع استفاده دسته بندی می شوند. همچنین وینیل های مورد استفاده خود به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که بستگی به نوع چاپ بنر و مرکب دستگاه چاپ بنر دارد. به طور کلی می توان بنرهای PVC را به دو نوع مختلف دسته بندی کرد:

– وینیل دستگاه چاپ بنر استاندارد

بنرهایی که به صورت PVC می باشند و با استفاده از وینیل ها به چاپ می رسند دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند و همچنین ضدآب هستند. در واقع وینیل هایی که برای این بنرها به کار می رود در سایزهای مختلف و در محوطه ی بیرونی یا داخلی کاربرد دارد. در صورتی که میخواهید بنر خود را در محیط های بیرونی و باز نصب کنید بهتر است از وینیل های استاندارد استفاده نکنید. البته در صورتی که بنر به خوبی در جایی ثابت شده باشد و در مکان مناسبی نصب شده باشد استفاده از این نوع وینیل ها هیچ مانعی ندارد، اما در صورتی که بنرها روی استندهای آزاد نگهداری شده باشد احتمال زیاد دارد که در برابر شرایط جوی نامناسب مقاومت خوبی نداشته باشد و خراب شود و یا در صورتی وجود باد شدید بر اثر تکان های شدید امکان خواندن محتوای بنر وجود ندارد.

از همین روی حتما قبل از اقدام به چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر به این موضوع دقت داشته باشید که از چه نوع وینیلی استفاده می کنید.

– وینیل دستگاه چاپ بنر مش

جنس وینیل مشی دستگاه چاپ بنر با وینیل استاندارد بسیار مشابه هم می باشد و تفاوت آنچنانی با هم ندارد و ویژگی های محکم بودن، طول عمر زیاد و ضد آب بودن را هردو نیز دارند. اما مزیت بسیار خوبی که وینیل مشی نسبت به وینیل استاندارد دارد این است که دارای سوراخ های بسیار ریزی می باشد که این امر موجب اجازه ی ورود جریان باد از خودش می شود و در صورتی که باد شدید بوزد دیگر مشکلی برای تکان خوردن شدید آن وجود ندارد. در واقع وجود این سوراخ هیچ تاثری در ظاهر بنر و چاپ آن با دستگاه چاپ بنر را ایجاد نمی کند.

کدام وینیل مناسب تر می باشد؟

سوالی که ممکن است الان برای شما پیش بیاید این است که کدام وینیل دستگاه چاپ بنر برای استفاده مناسب تر می باشد؟ اما نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که در انتخاب وینیل باید شرایط آب و هوایی را در نظر گرفت. در صورتی که بنر در محیط های باز و شرایط جوی بادی و یا محیط بسته قرار دارد می توانید از وینیل مش اما اگر شرایط مناسب تر بود می توانید از هر دو وینیل برای چاپ بنر خود استفاده کنید.

در هنگام چاپ بنر توسط چاپ بنر تنها نوع آن حائز اهمیت نمی باشد بلکه مکانی که بنر در آنجا نصب می شود و جایی که می خواهید آن را فیکس کنید بسیار قابل توجه می باشد. در این صورت برای چاپ بنر خود با دستگاه چاپ بنر می توانید به غیر از در نظر داشتن نوع دستگاه، با توجه به سلیقه ی خودتان وینیل مورد نظرتان را خریداری نمائید.

قیمت دستگاه چاپ بنر