تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:31 ق.ظ

خرید جوهر به صورت مخزنی یکی از راه حل هایی می باشد که می توان از آن برای خرید جوهر دستگاه چاپ بنر استفاده کرد.

دستگاه چاپ بنر

زمانی که تصمیم به خرید جوهر دستگاه چاپ بنر به صورت فله ای گرفته اید باید حتما به این موضوع فکر کنید که آیا دستگاه چاپ شما قابلیت استفاده از مخزن جوهر را دارد. به دلیل آن که بعضی از دستگاه چاپ بنر این قابلیت را دارند تا مخزن جوهر به مقدار زیاد در آن تعبیه گردد و دستگاه برای چاپ از این مخزن استفاده خواهد کرد.

موردی دیگری که در این خصوص باید تصمیم گیری نمائید آن است که قصد دارید جوهر اصلیی خود را از تولید کننده خریداری نمائید یا از جوهر جایگزین استفاده نمائید؟

تصمیم گیری شما برای خرید جوهر به صورت مخزنی یا به صورت دیگر تنها بستگی به مدل دستگاه چاپ بنر شما دارد، به دلیل آن که گزینه های مختلفی برای انتخاب جوهر و آداپتر مخزن جوهر وجود دارد که تاثیر بسیار زیادی در اتتخاب مقدار جوهر دارد.

یکی از مهم ترین دلایل برای انتخاب و خرید جوهر به صورت مخزنی، کاهش هزینه ی مصرفی برای آن می باشد. در کل می توان بیان کرد اشکال یا ایراد به خصوصی برای خرید جوهر به صورت فله ای یا عمده وجود ندارد تا زمانی که تاریخ انقضای آن نگذشته باشد. در صورتی که تاریخ مصرف یک جوهر بگذرد و تمام شود آنگاه آن جوهر دیگر برای دستگاه چاپ نیز غیر قابل استفاده خواهد بود.

هر دستگاه چاپ بنری دارای یک قطعه ی کارتریج می باشد که این قطعات دارای یک چیپ chip می باشند که باعث می شود بعد از مدت معینی کار نکند. بنابراین در صورتی که قصد دارید جوهر را به صورت عمده خریداری نمائید حتما تاریخ انقضای آن را به خوبی بررسی نمائید. بررسی این مورد از سوی فروشنده و تولید کننده ی جوهر می تواند به شما کمک کند تا جوهر با کیفیتی را خریداری نمائید. تاریخ انقضای محصولات جوهر مانند محصولات لبنی روی قوطی آن درج شده است.

منظور از منقضی شدن جوهر دستگاه چاپ بنر، فاسد شدن آن نمی باشد بلکه امکان خشک شدن آن نیز وجود خواهد داشت و این اتفاق امکان دارد برای بسیاری از جوهرها بیافتد. در واقع جوهر خشک می تواند به هد دستگاه چاپ نیز آسیب جدی وار کند.

قیمت دستگاه چاپ بنر