تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 3:21 ق.ظ

موارد مهم در خصوص چاپ بنر برای جلوگیری از بروز آلودگی در محیط کار

دستگاه چاپ بنر

اپراتور یا شخصی که با دستگاه چاپ بنر کار می کند باید به خوبی بداند که در هنگام کار با دستگاه چاپ بنر چه مواردی را رعایت کند تا آلودگی در هنگام کار به وجود نیاید:

در محیط کار، محافظت از خودتان و یا حتی کارمندان دیگر و همچنین در جامعه نیز مبحث مهمی می باشد که وجود آلودگی نیز می تواند به دلایل مختلف و حتی کوچکی باشد که محیط کار حتما باید خود را با آن سازگار کند.

سیستم تهویه محیط کار یکی از مهم ترین مناطقی می باشد که حتما در محیط کار و یا در مغازه و به خصوص در کارگاه ها نیز به آن بیتوجهی می شود.

خطرات بالقوه

امکان دارد این سوال نیز برای عده ای پیش بیاید که مشکل از کجا می تواند باشد؟

بعضی از چاپخانه داران این ادعا را دارند که به مدت چندین سال نیز بدون مشکل کار کرده اند. نگرانی عمده ای که در این زمینه وجود دارد به خصوص در چاپخانه هایی که در آنجا هرگونه عملیات چاپی انجام می شود مانند چاپ های دیجیتالی و .. امکان بروز خطرات مضر برای سلامتی انسان نیز وجود دارد که این مورد نشات از وجود ترکیبات آلی فرار می باشد.

این ترکیب در سازمان حفاظت از محیط زیست به عنوان ترکیبات ارگانیکی که در فعالیت های مختلف شیمیایی موجود می باشد، مشخص گردیده است.

به بیان کلی تر تعریف ترکیبات مواد آلی فرار بدین صورت است که هرچیزی که بخار گردد منجر به آلودگی هوا می شود. گازهای فرار تا حدی مضر هستند که منجر به بروز بیمارهای مختلفی از جمله بیماری های سینوسی می شوند که همین خود باعث بروز مشکلات تنفسی و سرطان نیز برای فرد می شود.

انواع مختلفی از سیستم های تهویه در بازار وجود دارد که می توان آن ها را از مدل ساده (ارزان) تا مدل پیچیده نیز پیدا کرد، در واقع این دستگاه ها با توجه به میزان بزرگی و میزان مواد شیمیایی که در آن محیط وجود دارند نیز طبقه بندی می شوند.

قیمت دستگاه چاپ بنر