تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 3:29 ق.ظ

جوهر مناسب = سلامت دستگاه چاپ بنر . این جمله شاید به نظر خیلی ساده بیاد ولی بسیار مهم و حائز اهمیت است برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید در ادامه مطلب

رنگ دستکاه چاپ بنر 

 افرادی که با دستگاه بنر کار میکنند و یا قصد خرید دستگاه چاپ بنر را دارند باید اطلاعات کاملی از جوهر و مرکب داشته باشه زیرا تا زمانی که با دستگاه کار میکنند احتیاج به خرید جوهر دارند و به علت افزایش چشمگیر یک مرتبه ای جوهر و ازدیاد جوهر های بی کیفیت لازم دانستیم که توضیحاتی را در خصوص تاثیر جوهر در چاپ و سلامت دستگاه بنر و هد آن بدهیم. جوهر یا همان رنگ دستگاه بنر در چاپ بسیار تاثیر دارد و نکته مهم اینست که هر جوهری برای هد و دستگاهی مناسب نیست و جالب است که بسیاری از افرادی که سالهاست کار چاپ را انجام میدهند از این موضوع اطلاعی ندارند و با ندانستن همین موضوع ضرر بالایی به هد و دستگاه خود میزنند ، متاسفانه بسیاری از همکارهای ما زمان فروش رنگ دستگاه مشتری خود را توجیه نمیکنند و صرفا هرف فروش جوهر خود را دنبال میکنند که این کار بسیار غیر حرفه ای است .

هر دستگاه چاپی رنگ مخصوص خود را نیاز دارد به این دلیل که رنگ ها هم مانند هد دارای پیکولیت هستند و میزان این پیکولیت باعث میشود که مثلا هد کونیکا 512 (42 پیکولیت) باید رنگ مخصوص خود را داشته باشد تا هد دچار گرفتگی و کاهش کیفیت چاپ نشود . ولی متایفانه روی اکثر دبه های رنگ این موضوع یعنی مقدار پیکولیت که مهمترین ویژگی رنگ هست اشاره ای بهش نشده و همین موضوع باعث میشود که ما هر روزه مراجعه کنندگانی را داریم که به علت رختن رنگ نامناسب دچار خرابی دستگاه و گرفتگی هد شدند . بنابراین حتما قبل از خرید رنگ به نکات مهمی که ذکر شد توجه فرمایید ، حتما برای خرید رنگ دستگاه بنر به مقدار پیکولیت آن و مناسب بودن رنگ با هد دستگاه خود توجه کنید و از فروشنده بخواهید تا توضی کامل بدهد تا قانع بشوید که رنگ یا جوهر مورد نظر متناسب با دستگاه شماست .

نکته بعدی در ارتباط با رنگ دستگاه بنر مقدار مقاومت و شفافیت رنگ است زیرا در دستگاه چاپ بنر افرادی که به شما مراجعه میکنند ابت سفارش چاپ معمولا آن چاپ را برای مدت نسبتا زیادی نسبت به سایر چاپ ها نگهداری میکنند و استفاده میکنند پس برای حفظ مشتری های خود باید چاپی را در اختیار مشتری قرار دهیم تا مشتری بعد از گذشت مدت طولانی هم رضایت از کار ما را داشته باشد ، بطور میانگین رنگ مناسب باید حدود 3 سال مقاوم باشد در برابر آفتاب ، باد ، بارون و …. که متاسفانه امروز شاهد اجناس و رنگهایی هستیم که به زور تا 3 ماه دوام میارند و بعد شاهد تغییر رنگ و از بین رفتن ان میشویم که البته جنس بنر خام هم در این زمینه نقش بسزایی دارد و تاثیر زیادی میتواند روی قوام و تداوم یک چاپ باشد که آن هم مانند رنگ بسیار تنوع گوناگونی دارد .و البته بازار هم مملو ار اجناس تقلبی شده متاسفانه که تشخیص آن هم اصلا کار ساده ای نیست .

رنگ و بنر را میتوانید با کمی تحقیق و مطالعه از عملکرد آن و تاثیر آنها در سلامت دستگاه چاپ بنر ، به درستی و از جاهای درست مطمئنی خریداری کنید . این نکته بسیار مهمی در ارتباط با هر گونه خرید است که اگر میخواهیم هر جنسی در هر صنفی خریداری کنیم حتما از جاهای مطمئن خریداری کنیم تا اگر خدایی نگرده به مشکلی برخورد کنیم بتوانیم به آنجا مراجعه کنیم جهت حل مشکل ولی ما شاهد بسیاری از افراد هستیم که حتی دستگاه چاپ بنر خود را از افرادی خریداری میکنند که حتی جا و مکان مشخصی ندارند و بالای 20 میلیون خود را بدون هیچ پشتوانه ای بدست این افراد میدهند و بعدا برای گرفتن پول و جنس خود به مشکل بر میخورند . 

درسته در کشور ما قیمت اصلا ثبات وجایگاه درستی ندارد ولی مطمئن باشید هیچ جنس ارزونی بی حکمت نیست و گول قیمت نازل بعضی از اجناس را نخورید زیرا جنسی که بسیار قیمتش تفاوت کنه با سایر اجناس حتما دلیلی دارد و در بسیاری از موارد فرد خریدار مجبور به هزینه های گزاف ثانویه شده است .

برای خرید رنگ و بنر اگر تمایل داشتید میتوانید با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا شرکت های معتبر در این حوزه را به شما معرفی کنند لازم به ذکر است که بگوییم شرکت ما فروش رنگ و بنر خام را ندارد و این مطلب فقط جهت روشن شدن اهمیت رنگ و بنر و کمک به خرید درست این اجناس می باشد و در آخر لازم است به این موضوع نیز اشاره کنیم که قیمت رنگ و بنر در سراسر کشور فرق آنچنانی ندارد و مشتریان شهرستان نیازی نیست ملرومات خود را حتما از تهران تهیه کنند بلکه میتواند از هر شهری که هستند تهیه کنند و در هزینه باربری صرفه جویی کنند