تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:44 ق.ظ

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خرید جوهر دستگاه چاپ بنر به چه صورت به صرفه تر می باشد؟ به صورت دونه ای یا فله ای مناسب تر می باشد؟

دستگاه چاپ بنر

بنابراین دغدغه ی بسیاری از چاپخانه داران آن است که جوهر دستگاه چاپ بنر را به صورت فله ای خریداری کنند یا دونه ای؟

این تصمیم برای کسانی می باشد که می خواهند در مصرف جوهر خود صرفه جویی کنند؟ در صورتی که استفاده از مخزن جوهر Third-party را مورد استثنا قرار دهید، شما برای انتخاب جوهر مدنظرتان دو گزینه پیش رو دارید: جوهر را در مخزن خریداری نمائید و یا یک مخزن جوهر در دستگاه چاپ بنر خود تعبیه نمائید.

Mark Twain یک موردی را در خصوص خرید جوهر گفته است: هیچ وقت با شخصی که جوهر را به صورت مخزنی خریداری می کند مبارزه نکنید.

خرید جوهر به صورت مخزنی:

در صورتی که قصد دارید صرفه جویی در هزینه ی خود داشته باشید، پس بهترین راه خرید جوهر دستگاه چاپ بنر به صورت مخزنی می باشد و همچنین خرید جوهر به صورت فله ای و عمده ای برای شما مشتریان گرامی تخفیفات بیشتری را به همراه دارد، این دقیقا مانند مواردی می باشد که یک مغازه دار قصد دارد یک سری شلوار و لباس را به صورت عمده ای خریداری کند تا از لحاظ هزینه برای او به صرفه تر باشد. با این وجود امکان دارد مقدار زیادی از جوهر را در اختیار داشته باشید اما بسیار برای شما مقرون به صرفه تر می باشد و بهتر است برای دستگاه چاپ بنر خود، جوهر موردنظرتان را بدین صورت تهیه نمائید.

در صورتی که قصد دارید جوهر مورد نظرتان را به صورت مخزنی خریداری نمائید، باید مسائل مختلفی را در نظر داشته باشید. اما مورد دیگری را بایستی در نظر داشته باشید و آن این است که امکان قرار دارد مخزن جوهر را در دستگاه خواهید داشت یا خیر؟

به صورت مثال در بسیاری از دستگاه های لارج فرمت، امکان تعبیه نمودن مخزن جوهر وجود دارد.