تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:14 ق.ظ

امروزه با تنوع مدل های دستگاه چاپ بنر هرکدام دارای خصوصیت های مختلفی می باشند که کارایی مختلفی نیز دارند.

دستگاه چاپ بنر

با توجه به تفاوت هایی که در کارایی هریک از مدل های دستگاه چاپ بنر وجود دارد می توان گفت براساس نیاز و عملکرد هریک از این مدل ها می توان مناسب ترین دستگاه چاپ بنر را انتخاب نمائید. در واقع در این مطلب قصد داریم مناسب ترین نوع هد و دستگاه بنر را به شما معرفی کنیم که می توانید با آن کار کنید.

دستگاه چاپ بنر کونیکا

دستگاه بنر کونیکا از بهترین مدل های دستگاه چاپ بنر می باشد که امروزه از آن استفاده های بسیاری می شود و همچنین کاربردهای گوناگون و ویژگی های بسیاری دارد.

همچنین می توان این مدل از دستگاه چاپ بنر را در عرض های متفاوت یافت که شما می توانید با توجه به ابعاد و محیط چاپخانه و یا محیط شرکت یا اداری خود عرضی مناسب را انتخاب نمائید.

هر دستگاه چاپ بنری که دارای عرض های مختلف هستند کارایی مختلفی دارند به عنوان مثال در صورتی که دستگاه چاپ بنر دارای عرض کمی باشد می توان با بنرهای کوچکی را به چاپ رسانید. اما در صورتی که بخواهید بنرهایی را با عرض بزرگ به چاپ برسانید می توانید از دستگاه ها بنری استفاده نمائید که دارای عرض بزرگ تری هستند.

هرکدام از دستگاه های چاپ بنر کونیکا دارای ویژگی ها و خصوصیت های مختلفی می باشند که بهتر است قبل از اقدام به خرید آن ها به این موضوع توجه داشته باشید که به خوبی با این ویژگی ها آشنایی داشته باشید و در این خصوص کسب آگاهی لازم را داشته باشید.

به طور مثال هرکدام از این دستگاه های چاپ بنر دارای سیستم تغذیه مدیا مخصوصی می باشند که دارای غلطک لاستیکی بزرگ مخصوصی می باشند.

همچنین ویژگی دیگر دستگاه های چاپ بنر کونیکا آن است که دارای سیستم ولتاژ هد می باشند که می توان از طریق نرم افزار آن را کنترل نمود.

همچنین یکی از ویژگی های دستگاه چاپ بنر کونیکا در آن است که دارای زنگ اخطار سطح جوهر نیز می باشند.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا با توجه به کارایی قوی و سرعت بسیار خوبی که دارد کاملا مناسب  و به صرفه می باشد و شما می توانید حتی آن را به صورت قسطی از شرکت بازرگانی پارسا تهیه نمائید.