تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:08 ق.ظ

همان طور که از نام این هد مشخص است دستگاه چاپ بنر کونیکا یکی از بهترین نوع دستگاه بنر و جزء شناخته شده ترین دستگاه های بنری می باشد که تا به امروز بسیاری از مدیران چاپخانه ها و اپراتورها از آن استفاده می کنند.

دستگاه چاپ بنر

در واقع دستگاه چاپ بنر کونیکا دارای سطح کیفی بسیار بالا و قدرت و سرعت بسیار خوبی می باشد اما قصد داریم در این مطلب توضیحات بیشتری در خصوص ویژگی ها و خصوصیات مربوط به این دستگاه بنر را برای شما ذکر کنیم.

همان طور که می دانید شما می توانید با توجه به ابعاد و محیط کاری خود دستگاه چاپ بنرتان را با توجه به عرض مورد نظرتان تهیه نمائید. اما به طور معمول دستگاه چاپ بنری که برای چاپخانه ها استفاده می گردد دارای عرضی به اندازه ی حدودا 3 متر می باشد که می توان با آن بنرهای بزرگی را به چاپ رسانید.

همان طور که بارها ذکر کردیم سرعت چاپ این دستگاه بنر بسیار بالا می باشد و با وجود داشتن چنین خصوصیتی شما می توانید تعداد سفارشات چاپی بیشتری با بهترین کیفیت را انجام دهید.

همان طور که از نام این دستگاه چاپ بنر مشخص است هد کونیکا برای این دستگاه بنر استفاده شده است که دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد. همچنین نوع مرکب یا جوهری که برای آن استفاده میگردد solvent می باشد.

همچنین یکی دیگر از ویژگی های بارز این دستگاه چاپ بنر آن می باشد که مصرف برق شما در صورت استفاده از این دستگاه بنر بسیار کاهش می یابد که برای بسیاری از چاپخانه مزیت زیادی محسوب می گردد در واقع یکی از مهم ترین دلایل آن کیفیت بالای هد دستگاه چاپ بنر و همچنین بالا بودن سرعت این دستگاه بنر نیز می باشد.

این دستگاه چاپ بنر دارای ویژگی ها و خصوصیت های مختلفی می باشد.

این دستگاه بنر دارای یک سیستم خشک کن و گرما دهی بسیار مناسب می باشد که با استفاده از نور مادون قرمز کار می کند و همچنین سیستم گرما دهی آن نیز بسیار هوشمند می باشد که کارایی بسیار مفیدی دارد.

در ادامه ی مطالب بعدی به ویژگی های این دستگاه بنر نیز خواهیم پرداخت.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا بسیار مناسب می باشد و با توجه به کارایی مفید و سرعت و کیفیت آن نیز دارای به صرفه ترین قیمت نیز می باشد.