تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 12:11 ق.ظ

در مطلب قبل چندین مورد از ویژگی ها و خصوصیت های دستگاه چاپ بنر را ذکر کردیم حال در این مطلب قصد داریم چندین مورد دیگر از قطعات این دستگاه را ذکر کنیم که به شما کمک خواهد کرد بهترین انتخاب را داشته باشید و مناسب ترین دستگاه بنر را برای خود انتخاب نمائید.

دستگاه چاپ بنر

با شناخت همین ویژگی ها و خصوصیات باعث می شود که شخصی بتواند در انتخاب دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود تصمیم گیری درستی داشته باشد و در واقع می تواند چاپ خود را با بهترین کیفیت انجام دهد.

همان طور که در مطلب قبل ذکر کردیم بایستی دستگاه چاپ بنری را خریداری نمائید که هم بتواند در مصرف رنگ صرفه جویی کند و هم در مصرف برق.

با این حال سیستم های مختلفی برای این کار وجود دارد که می توانید از آن استفاده نمائید، سیستم پرژ مجزا به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در مصرف رنگ جوهر دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود صرفه جویی نمائید و همچنین موتورهای سروو به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در مصرف برق صرفه جویی نمائید.

یکی دیگر از قطعات بسیار حیاتی که باید دستگاه چاپ بنر دارا باشد هیتر خشک کن کم مصرف می باشد که برای هر دستگاه بنری ضرروی می باشد. در واقع بنر پس از آماده شدن برای چاپ و در هنگام خروج برای چاپ هنوز دارای حالتی می باشد که امکان دارد خراب شود البته زود خشک شدن بنر ارتباط دیگری با جنس جوهر دارد که خود دارای بحث جدایی می باشد. اما وجود این دستگاه موجب خواهد شد تا بتوانید بنر خود را با اطمینان خاطری به چاپ برسانید.

همان طور که میدانید هد جزء مهم ترین قطعات درونی دستگاه چاپ بنر به شمار می آید بنابراین دستگاه بنری که خریداری می کنید باید حتما دارای پارکینگ هد باشد. در صورتی که برای هد همچنین تجهیزاتی به کار برده شود آنگاه آن دستگاه بنر دارای کیفیت مطلوب خواهد بود.

هر بنری قبل از چاپ به وسیله ی دستگاه چاپ بنر باید توسط یک نرم افزار خاصی مراحل پردازش و طراحی را طی کند. اما مهم ترین مسئله در اینجا آن می باشد که کار با این نرم افزار راحت باشد یعنی در واقع رابط کاربری مناسبی داشته باشد.