تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:06 ق.ظ

بنر اختصاصی چیست؟(قسمت دوم)

در مقاله ی قبلی در مورد دستگاه چاپ بنر اختصاصی توضیحاتی دادیم که به چه دلیل خریداری می شود و چه مزایای دارد. در مورد مزایای خرید این دستگاه بصورت اختصاصی نیز توضیح دادیم که برای یک مجموعه چه منافعی دارد. در این مقاله می خواهیم در مورد دیگر مزایای خرید دستگاه بنر بصورت اختصاصی برایتان توضیح می دهیم.
5- از دیگر مزایای خرید دستگاه به صورت اختصاصی این است که مجموعه بسیار رشد و پیشرفت می کند به این دلیل که فراهم بودن تمام امکانات در محیط کار باعث می شود که وقت افراد هدر نرود و زمان برای پیشرفت مجموعه گذاشته شود و دیگر اینکه باعث ایجاد انگیزه و انرژی د رافرادی می شود که در آن مجموعه فعالیت دارند.
6- این کار باعث می شود که سرمایه مطلوب به مجموعه بازگردد به این دلیل که با صرفه جویی در تمام امور اقتصادی مربوطه تمام مخارجی که جلوی آنها گرفته شده است به سرمایه باز خواهد گشت و این برای پیشرفت یک مجموعه بسیار موثر است.
7- یکی از مهمترین مزایایی که خرید دستگاه بنر بصورت اختصاصی دارد این است که کارها به هیچ عنوان عقب نمی افتد زیرا وقتی دستگاه در اختیار کاربران باشد هر زمانی که تصمیم به چاپ گرفته شود اقدام به چاپ انجام می شود و این یعنی صرفه جویی در زمان و وقت که خود این موضوع نیز یکی دیگر از دلایلی است که باعث پیشرفت مجموعه خواهد شد.
8- یکی دیگر از مزایای خرید دستگاه چاپ بنر اختصاصی که خیلی مشهود است این است که رفت و آمدها بسیار کم می شود یعنی اگر بخواهیم راحت بگوییم این است که کنسل خواهد شد چون با وجود یک دستگاه چاپ در مجموعه دیگر دلیل خاصی برای خروج از مجموعه برای سفارش کار نمی باشد مگر برای خرید مواد اولیه ی مناسب برای دستگاه چاپ بنر.