تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 5, 2023 5:38 ب.ظ

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین و حیاتی ترین قطعات دستگاه چاپ بنر، هد آن می باشد.

دستگاه چاپ بنر

بنابراین در صورتی که قصد دارید دستگاه بنری را برای محیط کار خود و یا چاپخانه ی خود تهیه نمایید حتما بایستی به این موضوع توجه داشته باشید تا دستگاه چاپ بنری را خریداری کنید که دارای هد با کیفیتی باشد.

در واقع هدی که برای دستگاه بنر مورد استفاده قرار می گیرد دارای مدل های مختلف می باشد که یکی از آن ها مدل 128 و دیگری 512 می باشد که هرکدام دارای سرعت و کیفیت متفاوتی می باشند.

شرکت بازرگانی پارسا دارای انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر و فلکسی می باشد که دارای هد زار هستند و همچنین دارای پایه مرکب سالونت نیز می باشند. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر از این مرکز دستگاه بنر مورد نظر خود را خریداری نمائید.

قیمت دستگاه چاپ بنر ارائه داده شده توسط شرکت بازرگانی پارسا کاملا مقرون به صرفه و از نظر خرید بهینه می باشد.

کونیکا یکی از بهترین مدل های دستگاه چاپ بنر می باشد که علاوه بر سرعت بسیار خوبی که دارد دارای قیمت بسیار مناسب و همچنین کیفیت بسیار عالی می باشد.

هر دستگاه چاپ بنر موجود در بازار دارای عرض های مختلفی می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز کاری خود آن را تهیه نمائید. به طور معمول عرض نرمالی که برای دستگاه بنر مورد استفاده قرار می گیرد 3 الی 5 متر می باشد.

سرعت دستگاه چاپ بنر با مقادیر مختلفی اندازه گیری می شود که می توان آن را از 30 متر الی 60 متر مربع در ساعت اندازه گیری کرد.

هد از مهم ترین قطعات دستگاه چاپ دارای دو نوع می باشد که شما می توانید با توجه به نوع کار خود آن را تهیه نمائید. هر دستگاه بنری امکان دارد دارای 4 هد باشد و دیگری دارای 8 هد زار باشد که برای چاپ های مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین بعضی از دستگاه های بنر این امکان را دارند که به صورت دو طرفه عملیات چاپ را انجام دهند و همچنین می توانند با توجه به قدرت بالایی که دارند چاپ را با حجم بالایی انجام دهند.