تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:01 ق.ظ

دستگاه چاپ بنر مدل های مختلفی دارد که هرکدام ویژگی ها و کاربردهای مختلفی دارد و در این جا قصد داریم توضیح مختصر درارتباط با این دستگاه بنر نیز دکر نمائیم.

دستگاه چاپ بنر

لارج فرمت نوع دیگری از دستگاه چاپ بنر می باشد که به هر چیزی نیز اشاره خواهد کرد و در واقع عده ای آن را به نوعی یک دستگاه چاپگر بسیار به خصوصی می دانند که از آن برای عملیات چاپی مختلفی نیز استفاده می گردد. به طور بنرهایی که با این مدل از دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند دارای عرض 16 تا 40 سانتی متر نیز می باشند که برای موارد مختلف بسیاری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به طور معمول از این دستگاه های بنر برای  آگهی ها و پوسترها و بنرهای گوناگون و حتی بیلبوردها نیز استفاده می شود.

شاید تا به اینجا این تصور را داشته باشید که دستگاه های بنر شاید هیچگونه تفاوتی با دستگاه های چاپ بنر معمولی نداشته باشد، اما نه تنها قیمت دستگاه چاپ بنر لارج فرمت به نسبت به دیگر دستگاه های چاپ مناسب تر می باشد بلکه بیشتر مناسب برای فواصل بسیار دور می باشد و به همین دلیل نیازی نمی باشد تا بخواهید برای چاپ های با کیفیت بالا از آن استفاده نمائید و در صورتی که بنری با این مدل از دستگاه، چاپ گردد می توانید حتی آن را از فاصله ی دور با وضوح بسیار خوبی مشاهده کنید و محتوای آن را بخوانید.

اما نکته ای که در اینجا قابل ذکر است آن است که بهتر است قبل از استفاده از دستگاه چاپ بنر لارج فرمت از تصاویری استفاده نمائید که دارای کیفیت بالایی باشد. بهتر است تصاویری که برای این دستگاه استفاده می کنید دارای اندازه ی بزرگی باشند. اما بعضی از ماشین های چاپ با توجه به اندازه ای که دارند نیاز به dpi کمتری دارند.

نکته ای که در خصوص عملیات چاپی وجود دارد آن است که در ابتدا بایستی بدانید هدف شما از چاپ چه چیزی می باشد و بهتر است از تصویری استفاده نمائید که خروجی خوبی را به شما نشان دهد.