تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:44 ب.ظ

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم کونیکا یکی از بهترین مدل های دستگاه چاپ بنر می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه چاپ بنر

در واقع با توجه به برند بودن این نوع از دستگاه چاپ بنر می توان مدل های مختلفی از آن را در بازار یافت کرد که دارای قابلیت های مختلفی نیز می باشند. در این مطلب قصد داریم درباره ی نوعی از دستگاه چاپ بنر کونیکا مواردی را بیان کنیم که مدل آن 512 می باشد و قابلیت های مختلفی نیز دارد.

همان طور که ذکر کردیم یکی از حیاتی ترین قطعات دستگاه چاپ بنر هد آن می باشد که تمامی عملیات چاپ به آن نیز بستگی دارد بنابراین در صورتی که قصد دارید هدی را برای دستگاه چاپ بنر خود انتخاب نمائید بایستی کاملا آن هد با دستگاه بنر شما نیز سازگاری باشد.

عرض هر مدل از دستگاه چاپ بنر با دیگری متفاوت می باشد بنابراین در صورتی که شما قصد دارید بنرهایی را با عرض مورد نظرتان به چاپ برسانید بایستی دستگاه چاپ بنر با همان عرض نیز تهیه نمائید.

در صورتی که دستگاه بنر شما دارای عرض بسیار بزرگی باشد آنگاه می توانید بنرهای بسیار بزرگی را به وسیله ی آن به چاپ برسانید اما در صورتی که بنر دارای عرض کمتری باشد آنگاه می توان به وسیله ی آن بنرهایی با عرض بزرگ تر را به چاپ رساند.

بعضی از این مدل های دستگاه چاپ بنر دارای تعداد هدهای مختلفی می باشند. به طور مثال امکان دارد دستگاه چاپ بنر کونیکایی دارای 4 هد و دستگاه بنر دیگری دارای  8 هد نیز باشند که در این صورت امکان دارد میزان سرعت آن ها با یکدیگر متفاوت باشد.

یکی از مواردی که موجب می شود سرعت حرکت مدیا افزایش یابد و همچنین بنری که در حین چاپ است چروک نگردد وجود پینج رولرهای بزرگ نیز می باشند که دستگاه بنر کونیکا دارای چنین امکاناتی نیز می باشند.

دستگاه چاپ بنر کونیکا دو طرفه نیز دارای رول جمع کن برای بنرهای دو طرفه می باشند که یکی از قابلیت های مهم این نوع بنر محسوب می گردد.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا با توجه به عملکرد و قابلیت های ویژه ای که دارد کاملا مناسب و به صرفه می باشد.