تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:20 ب.ظ

 هنگامی که قصدا داریم با دستگاه چاپ بنر کار کنیم، نیاز است تا نکاتی را در مورد آن بدانیم.

دستگاه چاپ بنر بازرگانی پارسا

اولین نکته بدست آوردن اطلاعات درست و شناخت از نیاز خرید ما و انتخاب مناسب ترین دستگاه چاپ بنر میباشد و از همه مهم تر چگونه بدست آوردن اطلاعات است. چون بسیار از ما زمانی که نیازی به خرید وسیله‌ای داریم با اطرافیان خود مشورت قرار می کنیم، بدون اینکه به تخصص افراد آگاهی داشته باشیم.

شناخت نیاز برای دستگاه چاپ بنر

مورد دوم در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر این است که ما باید اطلاعات درست از نیازمان را در اختیار فروشنده بگذاریم تا بتوانند دستگاه بنر مناسب با شرایط و نیاز ما را در اختیارمان بگذارند. 

به عنوان مثال شخصی جهت مشاوره و راهنمائیی با من تماس گرفته بود و از شرکتی دستگاه چاپی که خریداری کرده بود، امکاناتش بسیار بالاتر از نیاز مشتری بود و متاسفانه مشتری متحمل ضرر زیادی شده بود.

آموزش نگهداری و مراقبت

مورد بسیار مهم، خوب آموزش در نگهداری دستگاه چاپ بنر است. زیرا اپراتور در نگهداری و سالم ماندن دستگاه پرینت بنر بسیار نقش مهمی دارد . یکی از نکاتی که خیلی حائز اهمیت است پشتیبانی و مدل یا برند ماشین چاپ بنر و فلکس است.

زیرا بسیاری از دستگاهها بصورت غیرمجاز و قاچاق وارد کشور شده و هیچ گونه خدمات و قطعاتی برای پشتیبانی وجود ندارد و ممکن است پس از مدتی نه چندان دور به مشکل تهیه قطعه بر خورد کنیم .

شرایط زمانی خرید بسیار مهم است. بطور مثال قبل از انتخابات و ماه محرم میتواند توجیح بسیار خوبی از لحاظ اقتصادی داشته باشد. زیرا در این ایام سفارشات چاپ بنرهای گوناگون بسیار پر رونق خواهد بود و میتواند سود دهی بالاتری داشته باشد