ارائه دهنده ی دستگاه چاپ بنر

و انواع ماشین آلات صنعتی چاپ

شرکت بازرگانی پارسا با سالها تجربه و تخصص ارائه دهنده برترین خدمات و محصولات دستگاه چاپ بنر در انواع مدل ها، دستگاه های فتوکپی، مدل های نو و آکبند، دستگاه برش کاغذ می باشد که توانسته است که با تکیه بر تجارب خود و همچنین اعتماد مشتریان، برترین دستگاه های چاپ را با کیفیت های بسیار عالی به مشتریان ارائه دهد.

شرکت بازرگانی پارسا در زمینه ی فروش و تولید انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر، اکوسالونت و کپی استوک و .... فعالیت می کند که شما می توانید برای اطلاع از قیمت های انواع مختلفی از دستگاه ها با کارشناس مربوطه تماس حاصل نمائید.

دستگاه چاپ بنر

دستگاه رنگی کونیکا مینولتا

این محصول نوعی دیگر از دستگاه های بنر می باشد که گروه بازرگانی پارسا ارائه می دهد. شرکت بازرگانی پارسا ارائه دهنده ی جدید ترین دستگاه های بنر، دستگاه های رنگی کپی استوک، دستگاه هایی با جدید ترین متد روز ارائه خواهد داد که دارای قیمت های بسیار ویژه ای می باشند.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ اکوسالونت LOCOR

locor یکی دیگر از انواع دستگاه چاپ بنر می باشد که توسط گروه بازرگانی پارسا ارائه داده می شود. این دستگاه بنر، نوعی از دستکاه چاپ اکوسالونت می باشد که کاربردهای بسیار زیادی در چاپ متریال های مختلف دارد. این دستگاه چاپ اکوسالونت دارای عرض 180 و دارای هد اپسون dx5 می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر nt jet

این محصول مدلی از دستگاه چاپ بنر nt jet می باشد که امروزه کارایی بسیار زیادی در صنعت چاپ بنرهای مختلف دارد. این دستگاه بنر دارای هد کونیکا (یکی از بهترین هدهای موجود برای دستگاه بنر) می باشد که گروه بازرگانی پارسا با ارائه جدید ترین این محصول همواره در کسب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر مای جت

امروزه انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر در بازار وجود دارد که هرکدام دارای کیفیت و کارایی های مختلفی نیز می باشند. یکی از مدل های معروف دستگاه چاپ بنر، مای جت می باشد که کارایی بسیار خوبی دارد و دارای 4 هد کونیکا مدل 512 نیز می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر 4 هد کونیکا 512

این دستگاه چاپ بنر دارای هد کونیکا می باشد که مدل آن 512 می باشد و دارای 4 هد می باشد که کیفیت بسیار مطلوبی برای عملیات چاپی دارد. این دستگاه چاپ بنر در حد آکبند می باشد و همچنین علاوه بر کیفیت بسیار خوبی که دارد دارای خدمات پس از فروش هم می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر

این محصول یکی دیگر از انواع دستگاه چاپ بنر می باشد که مدل آن nt jet می باشد و دارای هد زار 128 می باشد و دارای سرعت و کیفیت بسیار عالی می باشد. این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای برد جدید فیبر نوری و همچنین پرچ برقی می باشد که دارای کیفیت بسیار عالی می باشد.

اطلاعات بیشتر

دستگاه چاپ بنر در صنعت تبلیغات اهمیت زیادی دارد. شما با رعایت اصول مقدماتی که بر تبلیغات حاکم هستند، می‌توانید فرایند بازاریابی خود را به راحتی عملی کنید. دستگاه های چاپ بنر طیف‌های رنگی مختلفی را شامل می‌شوند که استفاده از آن‌ها به هنر طراح بنر برمی‌گردد.

شرکت بازرگانی پارسا یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ی انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر تا به حال توانسته است با فروش، نصب و راه اندازی مدل های مختلفی از دستگاه های بنر، دستگاه چاپ اکوسالونت، لارج فرمت و حتی دیگر ماشین آلات صنعتی چاپ جایگاه خاصی را در بازار ماشین آلات صنعتی چاپی پیدا کند.
این شرکت توانسته است در ایران، در راستای گسترش کمی و کیفی محصولات خود گامی بردارد و همچنین محصولات خود را با خدمات پس از فروش با نازل ترین قیمت ها ارائه دهد.
شرکت بازرگانی پارسا تواسته است با ارائه دستگاه چاپ بنر اقساطی، رفاه حال بسیاری از مشتریان را در نظر بگیرد که این موضوع باعث ایجاد اعتمادی متقابل بین فروشنده و مشتری محسوب می گردد.